Uluslararası kedi güzellik yarışmasını kim kazandı

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Uluslararası kedi güzellik yarışmasını kim kazandı

Uluslar arası kediler güzellik yarışmasında, kedi güzellik yarışmasını kim kazandı farklı alanlarda yapılan seçmeler juriye zor anlar yarattı. En çok dikkat çeken ise kedim bana benziyor grubu oldu.

Kedim bana benziyor grubunda kedisinin sahibine benzemesi gerekiyor. Sahibi ile arasında en çok yüz benzerliğine sahip kediler ve kedi sahipleri dünyanın her tarafından gelerek kedileri ile kendilerini sergilediler. Jurinin puan verdiği kediler arasından sahibi ile kendisine en çok benzeyen kedi seçildi.

Kül kedileri en çok görüntülenmek isteyen kediler arasında oldu. Halka açık yapılan yarışmada beklenmedik katılım gerçekleşti. Binlerce kedi arasından ön elemeler ile gelen uluslar arası kedi güzellik yarışmacıları bu sefer kediler oldu. Kedilerini kucaklarından kolay kolay indirmeyen kedi bakıcıları haklıydı.

Uluslar arası kedi güzellik yarışması okadar kalabalık tı ki eğer kaçan kedi olsaydı bulunurdu ancak kedi bakıcısı zor dakikalar geçirebilirdi. Güzellik yarışmasını kazanan kediye ise tacını geçen yılın kedi güzeli takdim etti.