Ümit Karan Ben Bilmem Eşim Bilir 6 haziran programı

/ 6 Haziran 2018 / / yorumsuz
Ümit Karan Ben Bilmem Eşim Bilir 6 haziran programı

Survivor’dan elenen yarışmacı Ümit Karan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katıldı. 6 Haziran günü Ümit Karan’ın konuk olduğu Ben Bilmem Eşim Bilir programında şut attı. Eşleri Ümit’in sutlarından kaç adetini kurtarabilir?

Komedi dünyası ile yarışma programının birleşim sunucusu Ufuk Özkan muhteşem bir oyun hazırladı. Yakışıklı oyuncuyu karşılarında gören yarışmacılar çığlık attı. Sonuç geldi Ümit’in Ben Bilmem Eşim Bilir’de oynadığı oyuna. Eşleri kapalı alanda bekleyen bayanlar Ümit’in atacağı 15 şuttan kaçını kurtarabileceklerini tahmin etmeye çalıştılar. Eşlerden birisi sert mi atacak yumuşak mı sorusuna Ümit Karan, siz karar verin bu fırsat tekrar elinize geçmeyebilir dedi. Kaptan’ın içten cevapları ve zevkli kişiliği bir kez daha ekranlara konuk oldu.

Sezgin Yılmaz kimdir, Günnur Günaydın kimdir, Furkan Paşalı kimdir sorularını merak ediyorsanız Ümit Karan’ın da konuk olduğu 6 haziran Ben Bilmem Eşim bilir yarışma programını 20:00’da kanal D ekranlarında iftar yemeğinde izleyip sonrasında salonda devam edebilirsiniz. Daha önce hiç bir sunucu Ufuk Özkan kadar iddialı ve kişilikli programın sunuculuğunu yapmamıştı. Survivor’dan yeni gelen antremanlı Ümit Karan ise eve dönünce komple değişmiş ve eski tanıdığımız bildiğimiz yakışıklı imajı ile geri gelmiş

Ümit Karan Ben Bilmem Eşim Bilir konuk 6 haziran

Evli çiftlerin kocalarının kaçamaklarını anlatması ise geceye damgasını vurdu. Özellikle Sercan’ın yakalanması şok etkisi. Eşi facebookuna girdiğinde bir kız yazmasın mı. Birde ne görsün o da ne? Sercan diğer facebookuna gelsene yazan bir kız. Sonrasında da ben İstanbul’a geleceğim senin evine geleceğim değil mi yazmasın mı? Sercan’ın eşi şok! Ne yapsın şimdi adam resmen aldatıyor kim bu kız kafayı yememesi elde değil bir de kız gözünden düşünün başından kaynar sular indi ayrıntıları Ben Bilmem Eşim Bilir 6 haziran izle sonrasında heyecanı kaçmasın.

Ben Bilmem Eşim Bilir 6 haziran Ümit Karan

Ümit Karan Ben Bilmem Eşim Bilir fragmanı yayınlandı 6 haziran çarşamba günü akşamı programın tamamını Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Şimdiden Ümit’in şutları karşısında titreyen erkekleri izlemeyi merak ediyoruz. Dünyaya gol atmış profesyonel futbolcunun karşısında şut kurtarmak değil kalede durmak bile mucize olabilir.Benzer Konular