Ümit Karan elendi muhteşem veda anı sadece sitemizde

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Ümit Karan elendi muhteşem veda anı sadece sitemizde

Dünyanın takip ettiği yarışma Survivor 2018 Ümit Karan elendi muhteşem veda anı sadece sitemizde yayınlandı. Tüm Türkiye’yi yasa boğan gecede en güçlü karakterlerden olan Ümit Karan iki takımın da babası olarak görülüyordu. Mustafa Kemal’in adını vermesi ile başladı her şey.

Survivor Ümit Karan Elendi

Ümit Karan Elendi Survivor adasına veda etti

Ünlü futbolcu oğlu için yarıştığı Survivor adasına veda etti. Sen oğlun için babaların yapamayacağı en iyi başarıyı elde ettin Ümit Karan. Sevinmelisin çünkü oğlun ile güzel günler seni bekliyor. Bir an önce seni bekleyenlere kavuşman dileği ile. Tüm olay Mustafa Kemal’in hain planı ile başladı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal kapıdan girerken acı haberi verdi.

Mustafa Kemal konsey kapısında Ümit’e senin adını söyleyeceğim demişti. Ümit Karan’ın o saatten sonra adam yerine saymadığı Mustafa Kemal, iki adanın da abisi konumuna gelmiş ünlü futbolcu Ümit Karan elendi ancak neden elendi? Tüm suç Mustafa Kemal’in tercihi ile başladı. Mustafa Kemal yüzünden sevilen yarışmacı adaya veda etti. Son isteği ise centilmenlik uğruna tüm ada arkadaşları ile vedalaşabilmek oldu. Tek tek hepsi ile vedalaşan Ümit Karan sadece Mustafa Kemal ile vedalaşmadı. Haklıydı. Elenmesinin tek sebebi vardı Mustafa Kemal’di.

Ümit Karan vedalaşma sahnesi

Turabi’nin en sevmediği yarışmacılardan birisi olsa da Ümit Karan giderken göz yaşlarını tutamadı ve ezeli iki rakip birbirlerine sarılarak uğurladılar. Mustafa Kemal ise pişkin pişkin oturması ile bizce gelecek oylamalarda fazlası ile puan kaybı yaşayacağına eminiz. Kim ne kadar oy atmış olursa olsun sevilen yarışmacı ile gerginlik çıkarttığında oylarında düşme olur. Sende bunu yaşayacaksın Mustafa Kemal çünkü Ümit Karan elendi ise senin seçimin doğrultusunda adaya veda etti. Ümit Karan’ın sözü sen delikanlı değilsin Mustafa Kemal sözüne bizde katılıyoruz. En yakınındaki sana parkurlarda en yardımcı olan yarışmacıyı gözünü kırpmadan ilk fırsatta eledin. Ancak bu halk ona yapılanları unutmaz. Ümit Karan’ın veda sahnesi aklımızdan hiç çıkmayacak ve sen hayat boyu bunun altında kalacaksın. Ümit oğlu ile çok iyi yerlere gelecek ama sana olan kin kolay bitmeyeceğine emin ol.Benzer Konular