Umut Radyo Azra Avlu çalan Garip Anam şarkısı dinle

/ 31 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Umut Radyo Azra Avlu çalan Garip Anam şarkısı dinle

Umut radyoda 31 mayıs çalan şarkıyı Azra belirledi. Azra’nın Deniz’e söylediği şarkıyı dinleyebilirsiniz. Önce güzel bir konuşma yapan Azra Neşet Baba’dan bir şarkı ile devam etti. Bu oyun bitecek Deniz bitmek zorunda tabiatın kanunu bu usulu bu dedi Ben inanıyorum dedi.

Canım kader mahkumları tutuklular hükümlüler acıların kadınları Neşet Baba’nın şarkısını dinle. Avlu dizisinde Umut Radyo’da Azra şarkı çaldı. Avlu 10. bölümde çalan Garip Anam şarkısı. Öncelikle Deniz olmak üzere tüm kader mahkumlarına geldi. Neşet Ertaş’ın söylediği şarkıyı dinleyebilirsiniz. Kapalı duvarlar arasında yaşamak zordur. Birlik beraberliğin içerisindeki en büyük sinsilikler ve düşmanlıklar da buradadır. Aynı zamanda yapacağınız en ufak hatanız ölümünüze neden olabilir.

Azra, Ecem’in ölüm duasına tüm herkesi Umut Radyo’dan çağırdı. Genelde rep şarkılara yer verilirdi ancak bu sefer acıklı bir şarkı ile Avlu 10. bölümde umut radyo şarkısını Azra Neşet Ertaş Dertli Anam şarkısı dinle sizin için yayınladık. Şarkıyı tekrar dinlemek isterseniz buyrun iyi seyirler.

Ayrıca Deniz’in kızı Ecem’in tabutu başında ağladığı sahnede çalan şarkı yine Avlu 10. bölümde çalan Neşet ERtaş Garip Anam şarkısını Azra Umut Radyo’dan çaldı.


Benzer Konular