Uyumsuz filmi Show Tv

/ 29 Nisan 2018 / / yorumsuz
Uyumsuz filmi Show Tv

Bu akşam Show Tv’de geleceği anlatan bir film yayınlanıyor. Uyumsuz filmi geç saatte show tv de başlayacağından Uyumsuz filminin sonunda ne olduğunu merak ediyor ve Uyumsuz filmi hakkında ön bilgi almak istiyorsanız yazımızı takip edebilirsiniz.

Uyumsuz filmi 2014 yılında Amerika’da yapımı Summit Entertainment, Red Wagon Entertainment, Soho VFX 3 şirketin birleşimi ile 80 milyon dolar kadar bütçe ayrılarak yapımı tamamlanmıştır. Filmin yapımında oluşturulan gerçek sahneler ve film içi gerçekçi etkileşim gelecekten bizlere haber vermektedir. Filmin çekimi tam 9 ay sürdü ve çok büyük ekip ve emek yapıldı. Yani 80 milyon dolarlık bir proje tutmayada bilirdi ancak yapımcı şirketler kendilerinden emindiler.

Dünya gelecekte insanların yaşayabileceği ekolojik dengeye sahip olamayacak. Bu yüzden küreselleşen ekonomide kölelik sistemi başlayacağı filmlere defalarca konu olmuştur. Dünyayı yöneten kimseler artık sadece insan yetiştiriyor 16 yaşına gelenler için 5 ayrı sınıf var. En uygun olduğu insanlık sınıfına dahil oluyorlar ölene kadar burada köle hayatı yaşıyorlar. İçlerinde itiraz eden yada bu insanlık sınıflarına uygunsuz yetişkin bulunur ise katlediliyor.

Tris 16 yaşına gelir ve bu dünya yönetim sistemine itiraz kendi içerisinde itiraz eder. Kendisi 5 sınıfa da uygun değildir. Zaten katledileceğini bildikleri için ekonomi ile dünya sahibi olmuş insanların yönettiği dünyada kaçak yaşamak için şanslarını denerler. Tris kaçmak için Four adındaki yabancı ile anlaşır. İnsan üretim atolyesinden kaçıp dünya üzerinde kurulmuş küresel sistemi yıkmak isteyecektir.

Uyumsuz filmi sadece Amerika’da 150 milyon dolar gişe hasılatı yapmış dünyada ise 300 milyon dolarlık gişe hasılatı yaparak 80 milyona mal edilen film üzerinden brüt getiri 300 milyon olarak toplanmıştır. Film yapımcılarının bu denli büyük paraları Hollywood a çekmesi dünya ekonomisi üzerinde büyük dengeler oluşturmaktadır. Uyumsuz filmini show tv de ücretsiz izleyebilirsiniz.