Vartolu düğüne engel olabilecek mi

/ 7 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Vartolu düğüne engel olabilecek mi

Yamaç’ın korumasındaki düğüne Vartolu engel olmak için emri verir ancak engel olabilecek mi Yamaç ile Vartolu arasında düğün anında neler olacak senaryo hakkındaki tüyolar neler. Çukur mahallesi karışacak.

Çukur mahallesinde bu akşam düğün var. Düğüne davetsiz misafirlerde gelecek. Yamaç düğünde sorun çıkmaması için elinden geleni yaparken düğünün bozulması için Vartolu tarafından planlar yapılmaktadır. Son zamanlarda mahallede iki tarafında depoları patlaması ile büyük maddi sıkıntılar yaşanmıştı.

Vartolu yapılan düğünü istemez. Vartolu’nun düğünü iptal edebilmek için planı nedir? Fragmanlarından da gördüğümüz gibi kendisinden emin bir şekilde o nikah kıyılmayacak o düğün yapılmayacak diye Vartolu son sözünü söyledi. Diziye katılan Şanar düğün alanında olacak. Vartolu ve Yamaç arasındaki hatta Çukur mahallesindeki en büyük sorun haline gelen arka sokaklardaki mafya babaları arasındaki üstünlükte kim kazanacak.

Vartolu için kıyılmaması gereken bir nikah varken nasıl engel olabilecek mi. Diğer yanda ise tüm yandaşların toplandığı ve başlarında belalı Yamaç’ın bulunduğu dizide 28. bölümü nefes kesecek. Vartolu düğüne engel olmaya çalış sa da o nikah kıyılacak ancak düğünün ve mahallenin karışacağı kesin!