Vatanım Sensin Alex öldü mü ? Berker Güven diziden ayrıldı mı?

/ 25 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Vatanım Sensin Alex öldü mü ? Berker Güven diziden ayrıldı mı?

Vatanım Sensin Alex öldü mü ? Cevdet’in planlarını bozmaya çalışan Berker Güven diziden ayrıldı mı? Vatanım Sensin dizisi reytinglerinden memnun değil. Senaryosunda sık sık değişiklikler yapmasına rağmen randıman alamıyor. Son bölümde Alex kuzeni tarafından vurularak öldürülürdü mü?

Cevdet General Yunan ordusunun içerisine sızmış ve fark edilmeye başlanmıştır. Yunan ordusuna hainlik yaparak ajanlığını sürdürmektedir. Verdiği her karar Türk askeri için canı değerindedir. Oyununu bozmak isteyenler her zaman vardır. Ancak attığı emin ve akıllı adımlar sayesinde hayatta kalmayı başarmaktadır. Cevdet Yunan ordusunu yanlış yönlendirip künyeleri ele geçirtmiştir. Ancak bitmiyor ki şimdi de künyeleri kullanmak için mühimmat ihtiyacı vardır. Kumandan depoları korumak için hemen harekete geçer. Bu sırada Alex Vatanım Sensin dizisinde babası ile gitmek ister ancak kumandan okadar da değil diyerek Alex’i yanına almaz.

Alex öğrendikleri karşısında kendisini babasına kanıtlamak ister. Türk askerlerinden birkaç tanesini esir alır ise kumandanın gözüne girecektir. İki askeri ile kuzeninin evine gider ve tutuklandığını söyler. Tutuklanamayan kuzeni evdeki diğer kuzen kurtarır. Evde tek olduğunu düşündüğü kuzenine istediğini söylerken arkadan gelen kzuen iki askeri de bir hamlede vurunca Alex yalnız kalır. İki silah ona döner.

Damat Havva’yı sorar. Alex Havva öldü der ve inandırıcı bir şey söylemez. Türkleri tutuklamak isteyen bir Yunan’lı da tarihte bu şekilde hayatına son vermiştir. Gerçek hikayeden uyarlanan Vatanım Sensin dizisinde Alex Öldü mü evet artık yeni bölümde olmayacak. Berker Güven Vatanım Sensinz diziden ayrıldı mı sorusu da evet olarak sonuç bulmuş oldu.

Alex’in ölmeden önce son sözleri tüm Türk ajanlarının tek tek Cevdet dahil öleceğini söylemesi ile son buldu. İki kurşun sıkılarak yere yığılan Alex yani Berker Güven diziden ayrıldı. Vatanım Sensin Alex öldü.