Vatanım Sensin dizisinde Cevdet’in annesi Hasibe Hanım öldü mü diziden ayrıldı mı

/ 3 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Vatanım Sensin dizisinde Cevdet’in annesi Hasibe Hanım öldü mü diziden ayrıldı mı

Vatanım sensin dizisinde son bölüm şoku yaşandı sivri dilli Cevdet’in annesi Hasibe Hanım öldümü diziden ayrıldı
mı. Senin gibi bir evlat olmaz olsun diye herkesin içerisinde bağırırken Hasibe Hanım birden yığıldı. Cevdet kucaklayarak hastaneye götürmek istese de dışarıya çıkmadan daha Azize geldi. Ancak Hasibe Hanım Öldümü diziden ayrıldı mı haberimizin detaylarında.

Cevdet yine bir karar almak üzereydi ki herkesin içerisinde annesi Hasibe Hatun konuşmaya başladı. Vatanım Sensin. bölümde Hasibe Hanım fenalaşarak yere yığılmadan önce sivri dilliliği ile bilinen Hasibe Hanım yine konuşuyordu ancak bu konuşma onun son konuşması oldu ve Hasibe Hanım öldü mü diziden ayrıldı mı göreceğiz.

Vatanım Sensin dizisinde Cevdet’in annesi Hasibe Hanım öldü mü

Vatanım Sensin dizisinden ayrılan Hasibe Hatun’un gerçek adı Celile Toyon’dur. Celile Toyon vatanım sensin dizisinden ayrıldı. Senaryo gereği diziden ayrılması gerektiğini yönetmen açıkladı. Daha önce de fenalaşan Hasibe Hatun bu sefer hakka yürüdü. Yaşı itibari ile ve senaryo gereği diziye veda etti.

Yönetmen oyuncular ile hiçbir şekilde bir problemi olmadığını söyledi. Ancak her dizide olduğu gibi belirli senaryolar çerçevesinde yeni oyuncular dahil olur zaman zaman senaryo gereği bazı oyuncuların görevi biter dedi. Hasibe Hanım Vatanım Sensin dizisindeki görevini tamamlamış ve Celile Toyon Hanım diziden iyi niyetli olarak ayrılmıştır. Kendisine emekleri için birkez daha teşekkür ediyorum dedi.