Vatanım Sensin dizisindeki doktor Suat Kim?

/ 25 Nisan 2018 / / yorumsuz
Vatanım Sensin dizisindeki doktor Suat Kim?

Aldığımız haberlere göre 54. bölüm final olacak olan Vatanım Sensin dizisine yeni karakter dahil oldu. Vatanım sensin dizisinde doktor Suat olarak rol alan oyuncunun gerçek adı ise Kayra Şenocak. Peki ya Vatanım Sensin dizisindeki doktor Suat Kim? Gerçek tarihi anlatan Vatanım Sensin dizisindeki doktor tarihte de varmıydı.

Kayra Şenocak 1978 yılının 25 haziran tarihinde dünyaya karadeniz bölgesinde geldi. Bugun KAyra Şenocak kaç yaşında olduğunu merak edenler için hesaplayarak 40 yaşında olduğunu söyleyebilirim. Kayra Şenocak ilk bilindik dizisi Aynalı Tahir tiplemesini rol alan Alişan’ın set arkadaşı oldu. Daha sonrasında Ateş Böceği ve son olarak ta Vatanım Sensin dizisinde doktor Suat oldu.

Aslında biraz hafızlarımızı yoklarsak Seray Sever ile Kayra Şenocak 99’lu yılların harika programı şans kapıyı çalınca programını sunmuştur. Ayıp ettik, dolu dizgin yıllar gibi daha birçok dizi ve programda da rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olduğundan beri medyanın içerisinde olmuş olsa da Kayra Şenocak başröl aldığı eser henüz olmadı.

Bergüzel Korel eşi Halit Ergenç gibi ünlü isimlerin yanında diziye doktor Suat olarak dahil edilmesinin altında ne yatıyordu acaba bu doktor ne yapacak neden diziye geldi bunların hepsini ileride göreceğiz.