Vatanım Sensin final tekrarı ne zaman hangi gün

/ 6 Haziran 2018 / / yorumsuz
Vatanım Sensin final tekrarı ne zaman hangi gün

Türk tarihi üzerine kurulmuş Vatanım Sensin final tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor son defa izleyebilirsiniz. Çünkü Vatanım Sensin final yapıyor ve gelecek sezon ekranlarda olmayacak. Ancak gelecek sezonda gündüz tekrar bölümleri ile karşımızda olacak. Yeni projeleri olduğunu söyleyen Kanal D Vatanım Sensin final tekrarı yayın akışını yayınladı.

Sevilen ve yüksek reyting alan diziler arasında olan Vatanım Sensin muhteşem veda bölümü ile ekranlara geldi. Bir süredir Yunan Genaral’i Cevdet’in izini sürüyordu. Yazdığı mesajın yakalanması ile eline delil geçti. Bundan önce sözlü olarak uyarıların ötesine geçemeyen general içindeki haini ilan etti. Cevdet’i alıp zincirlere bağladı. Eşini ise önünde bir kova suda boğarken Cevdet’e izletti. Demirlenmiş olan Cevdet demirleri kopartırcasına çekse de izlemekten öteye geçemedi. Ekranlara gelen Muhteşem Vatanım Sensin final tekrarı ne zaman olduğu konumuzun sonunda yayınlanmıştır.

Vatanım Sensin Final Cevdet’e ne oldu

Türk askerleri bir şekilde mesajı almış ve taaruza başlamışlardır. Bunları gören Yunanlılar Ege bölgesine doğru kaçmaya başlamıştır. Tarih kitaplarımızın yazdığı Yunan’lıların suya dökülme sahnesi izle seyircisini çok etkiledi. Vatanım sensin son sezonunu oynadığı Kanal D ekranına Vatanım Sensin 59. bölüm tekrar izle ne zaman olarak tekrar aratılınca kanal yayın akışı içerisinde değişiklikler yaptı. İşte fina ve tekrar bölümlerinin Kanal D yayın akışı. Unutmadan her izleyici Vatanım Sensin Final Cevdet’e ne oldu merak ediyor.

Vatanım Sensin Final bölümü 7 haziran perşembe 20:00
Vatanım Sensin final tekrarı pazar 16:00’da yayınlanacak.

Vatanım Sensin final tekrarı cevdet