Ver Elini Aşk 11.Bölüm ile final yapıyor

/ 8 Kasım 2017 / / 4 Yorum
Ver Elini Aşk 11.Bölüm ile final yapıyor

Kanal D’de Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonunun başlayacak olması sebebiyle Eylül ayında başlayan Ver Elini Aşk dizisinin akıbeti merak ediliyordu. Dizi ile ilgili detaylar belli oldu.

Bir çok izleyici Ver Elini Aşk dizisi final mi yapacak? diye sorular sormaya başlamıştır. Bu konu ile ilgili karar açıklanmadan önce kadroya yeni bir ismin yani Derya Şensoy’un katıldığı açıklandı. Tamda bu haberden sonra devam edeceği düşünülen dizinin yinede veda edeceği belirtildi.

İyi bir izleyici kitlesi olan dizinin 11.Bölüm ile final yapacağı belirtildi.

VER ELİNİ AŞK NEDEN FİNAL YAPTI?
Vatanım Sensin dizisinin başlayacak olması sebebi ve reytinglerde istenilen düzeylere ulaşmaması nedeniyle bitirilmesine karar verildi.

Bu arada son bölümler Salı akşamı ekrana gelecek. Çünkü Tutsak dizisi ekrana veda ediyor. Bu konuda görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Benzer Konular

Ver Elini Aşk 11.Bölüm ile final yapıyor (4 Yorum)

  1. Yaaa etrafta boyle eglenfeli dizi bulmak zorken siz diziyi kaldiriyorsunuz ya su an büyük vir yikim yasiyoruz izleyiciler olarak. Umarim meruem ve siyah beyaz aski da kaldrimayi düşünmüyordur kanal isimsizlerden sonra kanal de de izledigim dizilerdi ve birini kaldiriyorsunuz 🙁

  2. Yanlış karar.. bir pozitif, gülümseten, eglendiren dizi daha ziyan oldu. O zaman bir kez daha tebrikler kanal d..