Ver Elini Aşk dizisi hangi güne alınacak?

/ 2 Kasım 2017 / / yorumsuz
Ver Elini Aşk dizisi hangi güne alınacak?

Kanal D’de yeni sezonda başlayan ve daha 8.bölüm yayınlanan Ver Elini Aşk dizisinin yayın gününün değişeceğini açıklamıştık. Peki bu akşam yayınlanan son bölümden sonra Ver Elini Aşkı hangi güne alındı? işte detaylar…

Güncelleme: Bu akşam Siyah Beyaz Aşk reytinglerde kötü sonuç alır ise Ver Elini Aşk gelecek haftadan itibaren Pazartesi yayında olacak.

Perşembe akşamları yayında olacak Salacak Yapım imzalı ve başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün yer aldığı dizi, Vatanım Sensin’in yeni sezonunun başlayacak olmasından dolayı farklı bir güne alınması gerekiyor. Kanal D’nin yayın günlerini hep birlikte inceleyelim:

Pazartesi : Siyah Beyaz Aşk ( 3 bölüm yayında kalan dizinin final yapması muhtemel gibi görünüyor. Büyük bir ihtimal bugünde yayınlanabilir.

Salı: Tutsak ( diğer yayınlaması muhtemel günlerden birisi de bugün olarak görünüyor. Ancak henüz bu konuda net bir şey söyleyemiyoruz.

Çarşamba – Meryem (kesinlikle bugün olmayacak.)

Cuma – Arka Sokaklar ( Bugünde değişmeyecek.)

Cumartesi – İsimsizler ( yeni yayın günü değişen dizi tekrar gün değişmeyeceğinden bugünde olmaz.)

Pazar – Çocuklar Duymasın – (Dizinin belli bir izlenme oranı var ve şimdilik kanalı tatmin ediyor.)

Başta da belirttiğimiz gibi Pazartesi akşamı veya Salı yayınlanması muhtemel görünüyor. Yayınlanacak olan 10.bölüm fragmanında göreceğiz.Benzer Konular