Verda Dizisi tekrarı hangi gün ?

/ 2 Ekim 2018 / / yorumsuz
Verda Dizisi tekrarı hangi gün ?

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Verda Dizisi tekrarı hangi gün ? Verda dizisi başrollerini Kutsi ve Gonca Sarıyıldız paylaşacak.  Kutsi yeni dizisinde Kerem adlı zengin bir adamı canlandıracak.  Zengin adamın ailesinin hırs, entrika ve ihanet sarmalındaki hikâyesinin ekrana geleceği dizide Kutsi’nin aşık olacağı Funda karakterine ise Gonca Sarıyıldız hayat verecek.

Verda Dizisi Funda Kimdir ? Gonca Sarıyıldız kim ?

Dizide başrol oynayan Verda dizisi Funda kimdir ? Gerçek adı Gonca Sarıyıldız olan oyuncuyu yakından tanıyalım.  Gonca Sarıyıldız kim ?  2016 yılında “Seviyor Sevmiyor” dizisinde (İrem) karakterini canlandıran genç oyuncu Gonca Sarıyıldız, yaşı 32 olup 10 Şubat 1986  Ankara doğumludur. Liseyi Ankara Anıttepe Lisesinde okuduktan sonra İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirip mezun olmuştur. Daha sonra Müjdat Gezen Tiyatrosunda, oyunlarda yer almıştır.  Müjdat Gezen Tiyatrosunda “1881” adlı tiyatro oyununda Fikriye Hanım karakteriyle sahnelerde yer almış ve büyük beğeni kazanmıştır.  Gonca Sarıyıldız, 2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılmıştır. Şehzade Mustafa’nın cariyesi olan Fatma Sultan karakteriyle televizyona adım atmıştır.  Gonca Sarıyıldız daha sonra, 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan “Diğer Yarım” adlı dizide ikiz rolünde olarak oynamıştır.  Biri tesettürlü diğeri açık ikiz kardeşleri canlandırdığı dizide; İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Alican Albayrak, Yamaç Telli, Nevra Serezli ile beraber rol almıştır. 2016 yılında yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı “Seviyor Sevmiyor” adlı dizide ise Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı, İpek Tenolcay ile birlikte oynamıştır.

Gonca Sarıyıldız Dizileri Hangileri ?
2016 – Seviyor Sevmiyor (İrem) (TV Dizisi)
2015 – Bedel (Nazan) (TV Dizisi)
2014 – Diğer Yarım (Esma / Zeynep) (TV Dizisi)
2013 – İnadına Yaşamak (Deniz) (TV Dizisi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Fatma Hatun) (TV Dizisi)

Verda Dizisi tekrarı hangi gün yayınlanacak şuan için belli değil ATV ekranlarında yayın akışı çok dolu. Bakalım ATV Verda Dizisi için hangi gün yayınlanmasına karar verecek.  Verda Dizisi Yeni Bölümleri hangi gün yayınlanıyor ise tekrar bölümleri içinde güncel liste bu sayfada olacak sitemizi takip etmeyi unutmayın.Benzer Konular