Verda Dizisi Yeni Bölümleri hangi gün ?

/ 2 Ekim 2018 / / yorumsuz
Verda Dizisi Yeni Bölümleri hangi gün ?

Verda Dizisi Yeni Bölümleri hangi gün yayınlanacak ATV tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken Ekim ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölümleri yayın akışı içerisinde kendisine yer bulduğunda bu sayfamızdan sizlere duyuracağız.

Kutsi Yeni Dizisi

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Kutsi yeni dizisi Verda ile ekranlara dönüyor.  Verda ne demek ? sizler için araştırdık Verda anlamı sözlükte “Gül” olarak geçiyor.  ATV televizyonunda ekrana gelecek olan, Pastel film yapımcılığında hazırlıkları devam eden Verda dizisi hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Senaryosunu Funda Çetin’in yazdığı, yönetmenliğini ise Aysun Akyüz’ün yapacağı Verda Dizisinin önümüzdeki hafta sete çıkması planlanırken dizinin kadrosuna bomba bir ismin daha dahil olacağı söyleniyor.

Ünlü sanatçı ve oyuncu Kutsi, 16 Mart 1973  Malatya doğumlu. Ekim ayı itibariyle yaşı 45. Kutsi’nin anne adı Hatice, baba adı Şinasi’dir. Lise yıllarında yakın çevresinden gelen “sesin güzel” yorumlarını dikkate alan ve şan dersi eğitimi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Prodüksiyon tarafından çıkarılan ilk albümü “Aşk Payını Aldı”yı çıkararak büyük bir hayran kitlesi kazandı. Daha sonra uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkartmıştır.  Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Mimarlığı okumaya başlayan Kutsi bu eğitimini yarıda bırakmıştır.

 

Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğa da ağırlık veren Kutsi 2006 yılında yayınlanan Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisinde yakaladığı popülarite ile geniş kitleler tarafından tanınan Kutsi, Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda oldu. 2010 yazında Doktorlar tekrar bölümleri yeniden televizyon ekranlarında yayınlandı ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istendi. 3 Aralık 2010 tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri döndü ve çok büyük bir izleyici kitlesi yakaladı.

Kutsi daha sonra Huzur Sokağı adlı dizide “Bilal” karakterini canlandırdı. 2015 yılında Show TV’de başlayan “Beyaz Yalan” adlı dizide ise Demir Güner karakterini canlandırmıştır. Yeni dizisinde Kutsi’ye Deniz Baysal eşlik ediyordu fakat düşük reytingler alınca kanal yönetimi diziyi yayından kaldırıldı. Oyunculuk kariyerine 22 Ekim 2016 tarihinde Fox TV’de yayına başlayan “Kalbimdeki Deniz” dizisi ile devam ettiren Kutsi, dizinin bitmesiyle beraber uzun bir süre ekranlarda görünmedi.

Kutsi instagram hesabı kutsiofficial üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Kutsi instagram paylaşımları ve hikayeler vasıtasıyla takipçileriyle iletişim kuruyor. Sizde instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeni dizisi Verda ile ekranlara dönecek olan Kutsi’nin yeni dizisi Kıbrıs’ta çekilen aşk sahneleriyle başlayacak. Kutsi’nin canlandırdığı Kerem karakterinin kaldığı otelde karşılaşıp aşık olacağı Funda’yı ise Gonca Sarıyıldız canlandırak.  Kendisi ile ilgili Verda Dizisi Funda kimdir ? makalemizden öğrenebilirsiniz. Verda Dizisi Yeni Bölümleri hangi gün ATV ekranlarında ne zaman başlayacak olursa bu sayfadan güncelleyerek sizlere bilgi vereceğiz.Benzer Konular