Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Vurgun Dizisinin Konusu

/ 6 Ocak 2019 / / yorumsuz
Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Vurgun Dizisinin Konusu

Gold Film tarafından FOXTV için çekilen Vurgun dizisi iddialı kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapacağı Vurgun dizisi, başrol oyuncuları Erkan Petekkaya dizide, 10 yıl komada kaldıktan sonra uyanan iş insanı Kemal Vardar karakterini canlandıracak. Vurgun dizisinde Erkan Petekkaya’ya Deniz Çakır eşlik ediyor. Deniz Çakır Reyhan karakterini canlandıracak. Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Vurgun Dizisinin Konusu nedir?

Vurgun Dizisi Konusu

Vurgun Dizisinin Konusu

Vurgun Dizisinin konusu şu şekilde; 10 yıl komada kalan Kemal Vardar’ın (Erkan Petekkaya) mucizevi hikayesi. Kemal Vardar fabrika sahibi zengin bir iş adamıdır. Vurgun dizisinin konusu Kemal’in iyileşmesi sonrası Kemal ve Reyhan’ın aşkını izleyeceğiz.

Vurgun Dizisi Oyuncular

OYUNCULAR: ERKAN PETEKKAYA, DENİZ ÇAKIR, EMRE KINAY, BEGÜM BİRGÖREN, CEMAL TOKTAŞ, ALTAN ERKEKLİ, ALİYE UZUNATAĞAN, İNANÇ KONUKÇU, MEHMET BOZDOĞAN, BERNA KORALTÜRK, FİLİZ AHMET, CENK KANGÖZ

Vurgun Dizisi Kemal Kimdir
Vurgun Dizisi Kemal Kimdir

Vurgun Dizisi Kemal Kimdir? Erkan Petekkaya, 11 Aralık 1970 (48 yaşında) Elâzığ doğumlu olan Petekkaya aile tarafından Diyarbakırlı. Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası’nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazanan Petekkaya, 1993’ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer almaktadır. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.  Erkan Petekkaya oynadığı diziler şunlar; Beyaz Gelincik, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Dila Hanım, Paramparça, Kayıt Dışı.

 

Vurgun Dizisi Reyhan Kimdir
Vurgun Dizisi Reyhan Kimdir

Vurgun Dizisi Reyhan Kimdir? Deniz Çakır  31 Aralık 1982, Ankara doğumludur. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır.  Deniz Çakır oynadığı diziler şunlar; 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl, 2014 Yasak Dizisi, 2015-2018 arasında oldukça popüler olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz popüler dizileridir.

 

Vurgun Dizisi Vedat Kimdir
Vurgun Dizisi Vedat Kimdir

Vurgun Dizisi Vedat Kimdir? Emre Kınay  5 Mart 1970, İstanbul doğumludur.  Emre Kınay; Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi topluluklarda görev yapmıştır, çeşitli sinema filmi ve tv dizilerinde de rol almaktadır. Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda hâlen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Emre Kınay oynadığı diziler; Yılan Hikâyesi, Yeditepe İstanbul, İki Aile, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken ve Güneşin Kızları dizileri oynadığı popüler dizilerdir.

 

Vurgun Dizisi Turan Kimdir
Vurgun Dizisi Turan Kimdir

Vurgun Dizisi Turan Kimdir? Cemal Toktaş 14 Ocak 1983, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Nergis Öztürk ile evlidir. Cemal Toktaş oynadığı diziler; Sıla, Güneşi Gördüm, Tövbeler Tövbesi.

 

Vurgun Dizisi Asya Kimdir
Vurgun Dizisi Asya Kimdir

Vurgun Dizisi Asya Kimdir? Begüm Birgören Ayşe Begüm Birgören 20 Eylül 1982 İstanbul doğumludur. 13 yaşından beri tiyatro ile ilgilenmektedir.Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin hafta sonu kurslarıyla başlayan oyunculuk hayatına başlayan Begüm Birgören, Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı mezunudur. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama yüksek lisansı yapmaktadır.

 

Vurgun Dizisi Erdoğan Kimdir
Vurgun Dizisi Erdoğan Kimdir

Vurgun Dizisi Erdoğan Kimdir? Altan Erkekli Reşit Altan Erkekli 18 Kasım 1955, İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Kadıköy Maarif Koleji’nde aldı. Lise döneminde tiyatroyla ilgilenmeye başlayan Erkekli, karşılaştığı zorluklar sebebiyle tiyatrodan vazgeçip inşaat mühendisi olmaya karar verdi. Ancak lisedeki İngilizce hocasının ısrarıyla bu kararını değiştirerek 1975 yılında Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’ne girdi. Eğitimi sırasında, fakülte öğrencileri tarafından hazırlanan “Kopermikli Yüzbaşı” oyununda, başrol oyuncusunun gösterime gelememesi sebebiyle başrolde sahneye çıktı. Oyunun galasının ardından yanına yaklaşan Rutkay Aziz’in “AST gemisine hoş geldin” sözleriyle profesyonel oyunculuğa başlamış oldu.

 

Vurgun Dizisi Nezahat Kimdir
Vurgun Dizisi Nezahat Kimdir

Vurgun Dizisi Nezahat Kimdir? Aliye Uzunatağan Saliha Aliye Uzunatağan 24 Aralık 1951, Çanakkale doğumludur. İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Uzunatağan, Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almıştır. Sanatçı, seslendirme çalışmalarının yanı sıra, sunuculukta yapmaktadır. Ayşecan Tatari’nin annesidir.

Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

İlk fragmanı FOXTV ekranlarına gelen Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor henüz belli olmamakla birlikte Ocak ayı sonunda başlaması bekleniyor. Şubat ayı başında başlayacak olan Survivor haftada 5 günü egale ederken dizilerin reytinglerinden çalacağı düşünülüyor. Bu sebeple Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlıyor derseniz Survivor’dan önce başlayıp reyting yarışında geri kalmak istemeyecektir. Merakla bekliyoruz.  Vurgun Dizisi Tekrarı Ne Zaman

 Benzer Konular