Yalaza dizisi oyuncu kadrosu konusu

/ 8 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Yalaza dizisi oyuncu kadrosu konusu

Ekranların yeni dizilerinden Yalaza ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncularını açıklıyoruz.

Beğenilen yapımcılardan Osman Sınav, geçtiğimiz haftalarda başladığı yeni yapımın Yalaza’nın çekimleri devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçın, Zeynep Gülmez gibi isimler yer almaktadır. Yalaza dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için bu detayda belli oldu. Sakarya’nın Taraklı içesinde başlandığını açıklamak isteriz.

YALAZA OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Hasan Kaçan

10 Aralık 1957 senesinde Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda memleketinden İstanbul’a taşınmıştır. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca GırGır dergisinde görev almıştır. İlk olarak Heredot Cevdet rolü ile Ekmek Teknesi dizisinde tanınmıştır. Rol aldığı diziler arasında Osmanlı Tokadı, Leyla İle Mecnun,Babam gibi yapımlar yer alıyor.

Kadir Çöpdemir

1 Eylül 1967 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulundan tamamlayarak oyunculuk ve televizyon dünyasına adım atmıştır. Bir çok yapımda rol alan ünlü isim, son günlerde TRT ekranlarında yarışma programı sunmaktadır.

İpek Tuzcuoğlu

Sinan Albayrak

Didem Balçın

Zeynep Gülmez

TANITIM FRAGMANI

Hangi gün yayında olacağı henüz açıklanmayan Yalaza dizisinin bu konuda ilerleyen detaylarının açıklanacağını belirtmek isteriz.Benzer Konular
Yalaza tanıtım fragmanı