Yalova sahilinde yat neden yandı can kaybı var mı ?

/ 6 Haziran 2018 / / yorumsuz
Yalova sahilinde yat neden yandı can kaybı var mı ?

Bu gün akşam üzeri Yalova denizde yanan yat haberi ile ayaklandı. Sahile inen halk Yalova sahilinde yat neden yandı can kaybı var mı kurtuldular mı meraklı bakışlar arasında izlediler. Yatta iki kişi olduğu bilgisi gelmesi üzerine ambulans sahil hattında hazır bekletildi.

Kıyı güvenlik ekipleri yanan yata doğru yaklaştıklarında denizde mağdur kalan Levent Kılıç ve Mehmet Kalatu’yu kurtardı. Polislerin sorması üzerine yatta sadece ikimiz vardık ifadesini veren arkadaşların yatları neden yandı. Yinede polis ekipleri olası bir durumun oluşmaması açısından yanan yatı incelemeye aldı ve içerisinde başka kimsenin olup olmadığını kontrol etti. Bir cinayet teşebbüsü olmasından şüphelenen güvenlik güçleri neyse ki böyle bir şey olmadığı bilgisini verdi. Yatı kontrol altına alan sahil güvenlik ekipleri kurtardığı iki kişiyi sahile getirdi. Sahilde hazır bekleyen ambulans ekipleri sağlık kontrollerini yaptıktan sonra verdikleri ifade doğrultusunda serbest kaldılar.

Şuan için Levent ve Mehmet denizde oldukları sırada bir anda alev almaya başlayan yatlarının neden yandığını merak ediyor. Bu konudaki araştırmalar sürüyor. İyi olan haber ise Yalova sahilinde yat neden yandı can kaybı var mı sorusu üzerine rahatlatıcı haberin gelmesi oldu. Karaya ayak basan iki arkadaş kurtulduklarına çok memnunlar olan mala olsun dediler ancak yine de neden yangın çıktığını ve yatın neden yandığı konusunda net bilgileri olmadığını söylediler.Benzer Konular