Yaparsın Aşkım 11 mayıs Pati konuk

/ 11 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Yaparsın Aşkım 11 mayıs Pati konuk

Cuma akşamlarının yarışma programı Yaparsın Aşkım 11 mayıs konukları arasında Pati bulunuyor. İlker Ayrık’ın köpeği Pati ile programı sundu. Yaparsın Aşkım final yapması konuşulurken son bölümlerinde farklılık yaratılmaya çalışılıyor.

Geçen hafta yaparsın aşkım 4N1K2 film oyuncuları davet edilmişti. Eğlenceli bir yarışma izlemiştik. 1 mayıs günü için de yeni yıldızlar beklerken şaşırtıcı bir konuk yarışmaya dahil oldu. İlker Ayrık’ın hayvanlara karşı yoğun ilgisi olduğunu biliyorduk. Meğerse evinde birde köpeği varmış. İlker Ayrık’ın köpeğinin cinsi ibiza tazısı olarak geçmekte. İlker yarışmaya kendi köpeğini süperman kostümü giydirerek dahil etti. Bir yarışma boyunca beraber sunum yaptılar. Ancak ilk görünüşte bu kadar uzun kalması yadırgansa da 11 mayıs bölümünün tamamını izlediğinizde yerinde karar olduğuna hak vereceksiniz.

Yaparsın Aşkım şaşırtıcı konuğu ile olduğu kadar hal ve tavırları da çok dikkat çekti. Fazlası ile akıllı olan köpek çok uslu idi. İlker ne söylerse hep dinledi. İlker’in birde hayvan edinmek isteyenlere tavsiyesi var. İbiza tazısı gibi değerli bir köpeği para vermeden hayvan sahiplendirme derneğine bırakılan hayvanlar arasından aldığını söyledi. Hayvan severliği ile programında hayvan edinmek isteyenlere yol da gösterdi. Bu tarz çok güzel hayvanların ücretsiz olarak alınabileneceğini ve evdeki bebeğinize iyi arkadaş olacağının da altını çizdi.