Yaparsın Aşkım 4 mayıs kim kazandı 4N1K 2 ekibi izle

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Yaparsın Aşkım 4 mayıs kim kazandı 4N1K 2 ekibi izle

Fox Tv’nin yarışması Yaparsın Aşkım 4 mayıs kim kazandı yarışmacılar 4N1K 2 ekibi izle programında ilker Ayrık ne yapacağını şaşırdı. Yaparsın Aşkım 4n1k 2 izle ile bu akşam fox Tv ekranlarında yarıştılar. Yarışmacılar filmin oyuncularından oluşuyor. Film oyuncuları arasından hangi ikili yarışmayı kazandığı haberimizin detaylarında.

İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım 4 mayıs konukları 4N1K 2 filmi oyuncuları oldu. Film oyuncuları arasında çiftler kuruldu ve film oyuncuları birbirleri ile yarıştılar. Yaparsın Aşkım programına katılan 4N1K oyuncuları arasından yarışmayı kazanan çift ise büyük ödül arabanın sahibi olacak.

4N1K ekibi İlker Ayrık’a birde hediye getirdi. Bol süslemeli parlak kırmızı topuklu ayakkabı film oyuncularının sunucuya hediyesi oldu Topuklu ayakkabılar ile yarıştıkları parkurda erkekler arasında başarılı olan da vardı yere düşen film oyuncusuda vardı. Yaparsın Aşkım 4N1K topuklu ayakkabı yarışması izleyenlerin unutamayacağı anlar oldu.

Arabanın anahtarı bir o takıma bir bu takıma adeta araba gibi gezdi. Yerinde durmayan anahtarı 4N1K2 film oyuncularından hangisi kazanan isim olarak arabayı aldı Yaparsın Aşkım 4 mayıs izle sizin için Fox Tv’de 20:00’da