Yemekteyiz Yarışmacıları Dimitra, Gökçe, Yılmaz, İclal, Hasan

/ 14 Ocak 2019 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Dimitra, Gökçe, Yılmaz, İclal, Hasan

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 18 Ocak Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı yemekteyiz haftanın finali her hafta Cuma günleri oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan Cuma günü birinci Onur beyin verdiği puanlar ile belli oluyor. Geçen haftanın birincisi, 28 Aralık Cuma günü yayınlanan yemekteyiz 291. bölüm yayınında yemekteyiz haftanın kazananı haftanın 2 kişi oldu. Gülüzar hanım ve Fatma hanım birinciliği ve 10 bin tl ödülü paylaştılar. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz 291. bölüm

 

Yemekteyiz Dimitra hanım kimdir? Yemekteyiz 9 Ocak Yarışmacısı Dimitra İçyüz kim?

Yemekteyiz Dimitri Hanım
Yemekteyiz Dimitri Hanım

Yemekteyiz Dimitra İçyüz.58 yaşında, Ankaralı bir ev hanımı olan Dimitra İçyüz, 41 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Uzun yıllar restoran işleten Yemekteyiz Dimitra hanım daha sonra kendisini çocuklarına adamış. Dobra ve eğlenceli bir yapısı var.Yemekteyiz Dimitri Hanım’ın menüsü gelen olarak düşük puanlar aldı ve çok eleştirildi.

 

Yemekteyiz Gökçe hanım kimdir? Yemekteyiz 10 Ocak Yarışmacısı Gökçe Güler kim?

Yemekteyiz Gökçe Güler
Yemekteyiz Gökçe Güler

Yemekteyiz Gökçe Güler, 2. gün yarışacak. Yemekteyiz Gökçe Hanım 24 yaşında ve fizyoterapist. Aslen Makedonyalı ve 2 aylık evli olan Yemekteyiz Gökçe hanım eşi ile birlikte aynı hastanede çalışıyor.

 

Yemekteyiz Yılmaz bey kimdir? Yemekteyiz 11 Ocak Yarışmacısı Yılmaz Karadaş kim?

Yemekteyiz Yılmaz Bey
Yemekteyiz Yılmaz Bey

Yemekteyiz Yılmaz Karadaş, 3. gün yarışmacısı. Yemekteyiz Yılmaz Bey, 46 yaşında ve apartman görevlisi olarak çalışıyor. Aslen Zonguldaklı olan Yemekteyiz Yılmaz Bey 30 yıllık evli ve 2 çocuk babası. Yemekteyiz Yılmaz Bey boş zamanlarında örgü örmeyi ve canı sıkılınca zil takıp oynamayı seviyor

 

Yemekteyiz İclal hanım kimdir? Yemekteyiz 12 Ocak Yarışmacısı İclal Aslan kim?

Yemekteyiz İclal Aslan
Yemekteyiz İclal Aslan

Yemekteyiz İclal Aslan, 4. gün yarışmacısı. Yemekteyiz İclal Hanım 40 yaşında. Şanlıurfalı olan Yemekteyiz İclal Hanım 20 yıllık evli ve 2 çocuğu var. Esnaflık yapan Yemekteyiz İclal çiğ köfte dükkanı işletiyor. Doğrucu olduğunu söylüyor.

 

Yemekteyiz Mehtap kimdir? Yemekteyiz 13 Ocak Yarışmacısı Mehtap Baycan kim?

Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz
Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz

Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz yarışacak. Yemekteyiz Hasan Bey bekar. Aslen Giresunlu ve ailesiyle birlikte yaşayan Yemekteyiz Hasan Bey 23 yaşında. Hasan Bey kendi mağazasında çalışıyor.

 

9-14 Ocak 2019 haftası Yemekteyiz yarışmacıları, bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Esra, Ümran, Osman, Azize, Mehtap linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.