Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Esra, Ümran, Osman, Azize, Mehtap

/ 17 Aralık 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Esra, Ümran, Osman, Azize, Mehtap

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 14 Aralık Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı yemekteyiz haftanın finali her hafta Cuma günleri oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan Cuma günü birinci Onur beyin verdiği puanlar ile belli oluyor. Geçen haftanın birincisi, 7 Aralık Cuma günü yayınlanan yemekteyiz 277. bölüm yayınında yemekteyiz haftanın kazananı haftanın 3. günü yarışan Nazmiye hanım olmuştu. 10 bin tl ödül aldı. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz Nazmiye Akkömür

 

Yemekteyiz Esra kimdir? Yemekteyiz 17 Aralık Yarışmacısı Esra Alkan kim?

Yemekteyiz Esra hanım

Yemekteyiz Esra Alkan, 23 yaşında aslen Gaziantepli. 3 aylık evli olan Yemekteyiz Esra hanım evlenmeden önce sigortacılık yapmış. Evlenince işini bırakan Esra hanım menüsünü şu şekilde yapacak. Çorba olarak yoğurlu yüksük çorbası, ara sıcak kuru dolma, mevsim salatası, ana yemek söğürme kebabı, şehriyeli pirinç pilavı tatlı olarak muzlu magnolia.

 

Yemekteyiz Ümran kimdir? Yemekteyiz 18 Aralık Yarışmacısı Ümran Bilkay kim?

Yemekteyiz Ümran bey

Yemekteyiz Ümran Bilkay, 30 yaşında aslen Mardinli. Öğretmen olan Yemekteyiz Ümran evli ve 1 çocuk sahibi. Bugüne kadar 3 üniversite bitiren Yemekteyiz Ümran bey halen Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapıyor.

 

Yemekteyiz Osman kimdir? Yemekteyiz 19 Aralık Yarışmacısı Osman Bora Kadem kim?

Yemekteyiz Osman bey

Yemekteyiz Osman Bora Kadem, 43 yaşında. Body Building (Vücut geliştirme) antrenörlüğü yapıyor.. Aslen Ayvalık’lı olan Yemekteyiz Osman bey bir dönem doğup büyüdüğü yer olan Ayvalık’ta tekvando ile uğraşan ve şampiyonluklar kazanan Yemekteyiz Bora  bey evlendikten sonra İstanbul’a yerleşmiş.

 

Yemekteyiz Azize kimdir? Yemekteyiz 20 Aralık Yarışmacısı Azize Karaköse kim?

Yemekteyiz Azize hanım

Yemekteyiz Azize Karaköse, 51 yaşında ev hanımı. Aslen Malatyalı olan Yemekteyiz Azize hanım 35 yıllık evli ve 3 çocuk annesi.  12 sene önce kısa süre sekreterlik yapan yarışmacı ev hanımlığı dışında hiç çalışmamı.

 

Yemekteyiz Mehtap kimdir? Yemekteyiz 21 Aralık Yarışmacısı Mehtap Baycan kim?

Yemekteyiz Mehtap hanım

Yemekteyiz Mehtap Baycan, 45 yaşında iş kadını. Aslen Sivaslı olan yarışmacı 7 yıllık evli. Yıllarca Almanya’da yaşadıktan sonra  7 yıl önce İstanbul’a gelmiş ve kendi işini kurarak çalışmaya başlamış.

 

17-21 Aralık haftası yarışmacılar, bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Pakize, Burak, Nazmiye, Yavuz, Figen Kimdir? linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.