Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Pakize, Burak, Nazmiye, Yavuz, Figen Kimdir?

/ 10 Aralık 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Pakize, Burak, Nazmiye, Yavuz, Figen Kimdir?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 14 Aralık Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı yemekteyiz haftanın finali her hafta Cuma günleri oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan Cuma günü birinci Onur beyin verdiği puanlar ile belli oluyor. Geçen haftanın birincisi, 7 Aralık Cuma günü yayınlanan yemekteyiz 277. bölüm yayınında yemekteyiz haftanın kazananı 26+8+2 puan  (yarışmacı puanı+onur beyin puanı+ yemek yarışması puanı) alarak 36 puanla haftanın 4. günü yarışan Biricik hanım olmuştu. 10 bin tl ödül aldı. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

 

Yemekteyiz Pakize kimdir? Yemekteyiz 10 Aralık Yarışmacısı Pakize Baş kim?

Yemekteyiz Pakize Baş

Yemekteyiz Pakize Baş, 44 yaşında matbaacı. Aslen Ordulu olan yarışmacı İstanbul’da yalnız yaşıyor. 1 kız annesi. Lisede turizm okuyan Yemekteyiz Pakize hanım daha sonra kendi işini kurmuş ve matbaacılık yapmakta. İlk gün yarışmacısı olan Yemekteyiz Pakize hanım menüsünü şu şekilde yapacak. Çorba olarak yalancı işkembe çorbası, ara sıcak kıymalı pancar sarması, mevsim salatası, ana yemek levrek buğulama, tatlı olarak muhallebili kabak tatlısı.

 

Yemekteyiz Burak kimdir? Yemekteyiz 11 Aralık Yarışmacısı Burak Bakkal kim?

Yemekteyiz Burak Bakkal

Yemekteyiz Burak Bakkal, 23 yaşında İstanbullu. Sanat Yönetmeni olan Yemekteyiz Burak ailesi ile yaşıyor. İşini evinden yöneten Yemekteyiz Burak bey serbest çalışıyor. Yemek merakı çocukluk yıllarına dayanıyor. Doğrama teknikleri, suşi ve ekmek yapımıyla ilgili eğitimler almış.

 

Yemekteyiz Nazmiye kimdir? Yemekteyiz 12 Aralık Yarışmacısı Nazmiye Akkömür kim?

Yemekteyiz Nazmiye Akkömür

Yemekteyiz Nazmiye Akkömür, 66 yaşında yaşında. Aslen Rizeli olan Yemekteyiz Nazmiye 4 çocuk ve 4 torun sahibi. Eşi vefat edene kadar Rize’de yaşayan Yemekteyiz Nazmiye hanım daha sonra İstanbul’a taşınmış ve evinde örgü makinası ile örgüler yaparak çocuklarının geçimini sağlamış.

 

Yemekteyiz Yavuz kimdir? Yemekteyiz 13 Aralık Yarışmacısı Yavuz Azap kim?

Yemekteyiz Yavuz Azap, 44 yaşında işletmeci. Aslen Trabzonlu olan Yemekteyiz Yavuz bey 2 yıllık evli. Daha önce marketlerde reyon şefliği, radyo programcılığı yapmış. Yemekteyiz Yavuz bey şimdilerde kendi kafesini işletmekte.

 

Yemekteyiz Figen kimdir? Yemekteyiz 14 Aralık Yarışmacısı Figen Yücetepe kim?

Yemekteyiz Figen Yücetepe

Yemekteyiz Figen Yücetepe, 27 yaşında Sivaslı. Anaokulu öğretmeni olan Yemekteyiz Figen hanım mesleğini hiç yapmamış. Şimdilerde güzellik uzmanı olmak için eğitim alıyor. Kendisini çok takıntılı biri olarak tanıtan Yemekteyiz Figen hanım asla kuzu eti yemiyor.

 

10-14 Aralık haftası yarışmacılar, bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Tayfun, Özlem, Bülent, Biricik, Necmettin linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.