Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Arzu, Cüneyt, Kübra, Namık, Menekşe

/ 12 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Arzu, Cüneyt, Kübra, Namık, Menekşe

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 16 Kasım Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı haftanın birincisi kim oldu Cuma günleri belli oluyor. Yemekteyizi sunan adam Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok sempatik. Geçen haftanın birincisi, 9 Kasım Cuma günü yemekteyiz haftanın kazananı 25 puanla Şaziye hanım olmuştu. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz haftanın birincisi şaziye hanım

Yemekteyiz Arzu kimdir? Yemekteyiz 12 Kasım Yarışmacısı Arzu Öztürk kim?

Yemekteyiz Arzu hanım

Arzu Öztürk, 27 yaşında bekar. Aslen Sivaslı olan Yemekteyiz Arzu hanım bir dönem kısa süreliğine fabrikada aşçılık yapmış. 5 yıl öncesinde parfüm fabrikasında aşçılık yapan Arzu hanım bunun dışında ise hayatı boyunca hiç çalışmamış.  Yemekteyiz Arzu hanım’ın menüsü şu şekilde; Yayla Çorbası, Avcı Böreği, Mevsim Salatası, İslim Kebabı, Şehriyeli Pirinç Pilavı, Haşhaşlı İrmik Tatlısı

 

Yemekteyiz Cüneyt kimdir? Yemekteyiz 13 Kasım Yarışmacısı Cüneyt Atmaca kim?

Yemekteyiz Cüneyt kim

Cüneyt Atmaca, 36 yaşında ve pazarlama yöneticisi. Aslen Bayburtlu olan Yemekteyiz Cüneyt Bey 9 yıllık evli ve 2 kızı var. Yarışmacı kendisinin en sevmediği huyunun dedikodu düşkünü olması olduğunu dile getiriyor.

 

Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz 14 Kasım Yarışmacısı Kübra Çilekar kim?

Yemekteyiz Kübra kim

Kübra Çilekar, 23 yaşında. Aslen Yozgatlı olan Yemekteyiz Kübra hanım 2 yıllık evli. 11 aylık bir oğlu olan yarışmacı bebeği dünyaya gelene kadar emlak sektöründe çalışan Kübra hanım öfkesini de sevincini de hemen belli eden bir yapıya sahip olduğunu duygularını asla saklamayan birisi olduğunu söylüyor.

 

Yemekteyiz Namık kimdir? Yemekteyiz 15 Kasım Yarışmacısı Namık Sezer kim?

Yemekteyiz Namık kim

Namık Sezer, 45 yaşında Mimar.Aslen Samsunlu olan Yemekteyiz Namık Bey yalnız yaşıyor. Kendisini zor ve soğuk biri olarak tanımlayan Namık bey sosyalleşmeyi, insanlarla bir arada olmayı pek sevmediğini itiraf ediyor.

 

Yemekteyiz Menekşe kimdir? Yemekteyiz 16 Kasım Yarışmacısı Hatice Kalkan kim?

Yemekteyiz Menekşe kim

Menekşe Uysal, 46 yaşında ev hanımı. Selanik göçmeni olan yarışmacı 27 yıllık evli ve 2 yetişkin oğlu var. Uzun yıllar eşi ile birlikte tekstil sektöründe çalışan Yemekteyiz Menekşe hanım önce işten ev hanımlığına geçmiş ve kendini sosyal sorumluluk projelerine adamış.

Yeni Hafta Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular