Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Buket, Birol, Edanur, Yalçın, Seyhan

/ 26 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Buket, Birol, Edanur, Yalçın, Seyhan

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 30 Kasım Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı haftanın birincisi kim oldu Cuma günleri belli oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok sempatik. Geçen haftanın birincisi, 23 Kasım Cuma günü yemekteyiz haftanın kazananı 30 puanla Gökçe hanım ve Sinan Bey olmuştu. Ödülü 5’er bin tl olarak bölüştüler. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz Buket kimdir? Yemekteyiz 26 Kasım Yarışmacısı Buket Köksoy kim?

yemekteyiz buket hanım

Buket Köksoy, 23 yaşında gıda mühendisi. Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden yeni mezun Buket hanım yemek yapmayı çok seviyor. Aslen Niğdeli olan yarışmacı İstanbul’da anne babası ve kardeşleriyle yaşıyor. Üniversitedeki bölümünü 1.lik ile bitiren Yemekteyiz Buket hanım en büyük hayalinin bir fabrikada gıda mühendisi olarak çalışmak olduğunu söylüyor.  Buket hanım menüsü şu şekilde; Mercimek Çorbası, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Çoban Salatası, Körü Soslu Tavuk yanında Nohutlu Pirinç Pilavı tatlı olarak Haşhaşlı Revani.

 

Yemekteyiz Birol kimdir? Yemekteyiz 27 Kasım Yarışmacısı Birol Lafçı kim?

Yemekteyiz Birol bey

Birol Lafçı, 32 yaşında emlak danışmanı. Aslen ordulu olan Yemekteyiz Birol bey evli ve 6 aylık evli. Lise yıllarında garsonluk ve aşçı yardımcılığı yapan Birol bey yemek yapmanın çocukluk yıllarına dayandığını söylüyor.

 

Yemekteyiz Edanur kimdir? Yemekteyiz 28 Kasım Yarışmacısı Edanur Akbulut kim?

Yemekteyiz Edanur hanım

Edanur Akbulut, 21 yaşında ev hanımı. Aslen Amasyalı olan Yemekteyiz Edanur hanım 3,5 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi. Evlenmeden önce kısa süre pastacılık yapan Edanur hanım eşinin isteği üzerine artık pastalarını sadece ailesi için yapmaya karar vermiş.

 

Yemekteyiz Yalçın kimdir? Yemekteyiz 29 Kasım Yarışmacısı Yalçın Öztan kim?

Yemekteyiz Yalçın bey

Yalçın Öztan, 49 yaşında seslendirme sanatçısı. Aslen Sivaslı olan yarışmacı hiç evlenmemiş. Yemekteyiz Yalçın bey bugüne kadar 150000 üzerinde seslendirme yapmış ve bekar olmasının avantajıyla en iyi yemekleri kendisinin yapacağını belirtiyor.

 

Yemekteyiz Seyhan kimdir? Yemekteyiz 30 Kasım Yarışmacısı Seyhan Bekiroğlu kim?

Yemekteyiz Seyhan hanım

Seyhan Bekiroğlu, 37 yaşında ve tasarımcı. Aslen Giresunlu olan yarışmacı 9 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi. Yemekteyiz Seyhan hanım kendi tasarladığı kıyafetler ile yurtdışına açılmış. Mutfakta da en az tasarımda olduğu kadar iddialı.

26 Kasım bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular