Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir, Duygu, Rüya, Hüseyin, Gökhan, Gülsun

/ 1 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir, Duygu, Rüya, Hüseyin, Gökhan, Gülsun

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. 2 Kasım günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı 1. kim oldu Cuma günü belli oluyor.

 

Yemekteyiz Duygu kimdir? Yemekteyiz 29 Ekim Yarışmacısı Duygu Türkmen kim?

Yemekteyiz Duygu Hanım

Duygu Türkmen, 28 yaşında. Satış ve Pazarlama Uzmanı. Aslen Ordu’lu olan Duygu hanım 2 yıllık evli. Yemek kursuna giderek eğitim alan yarışmacı, yaptığı yemekleri sosyal medyada paylaşıyor ve takipçi sayısını arttırıyor.

 

Yemekteyiz Rüya kimdir? Yemekteyiz 30 Ekim Yarışmacısı Rüya Doğan kim?

Yemekteyiz Rüya Hanım

Rüya Doğan, 23 yaşında. Anestezi Teknikeri. Aslen Kastamonu’lu olan Rüya hanım annesiyle yaşıyor. Üniversite eğitimi aşçılık olarak alan Rüya Doğan 4-5 yıl aşçı olarak çalışmış. Ancak mesleği sevmediği için yapmaktan vazgeçmiş.

 

Yemekteyiz Hüseyin kimdir? Yemekteyiz 31 Ekim Yarışmacısı Hüseyin Daştan kim?

Yemekteyiz Hüseyin Bey

Hüseyin Daştan, 42 yaşında. İşletmeci ve Yönetici. Hüseyin bey henüz 3 aylık evli. Aslen Iğdır’lı olan yarışmacı uzun yıllar İzmir’de restoran işletmecisi olarak çalıştıktan sonra dünyanın öbür ucuna Angola’ya giderek orda mesleğine devam eden Hüseyin Bey yıllar sonra İstanbul’a dönerek burada çalışmaya başlamış.

 

Yemekteyiz Gökhan kimdir? Yemekteyiz 1 Kasım Yarışmacısı Gökhan Karadeniz kim?

Yemekteyiz Gökhan Bey

Gökhan Karadeniz, 30 yaşında. Müşteri Temsilcisi. 5 yıllık evli. Kamp yapmayı seven ve boş zamanlarında şehir dışında doğada geçiren Gökhan Bey yemek yemeye çok düşkün olduğunu söylüyor.

 

Yemekteyiz Gülsun kimdir? Yemekteyiz 2 Kasım Yarışmacısı Gülsün hanım kim?

Yemekteyiz Gülsun Hanım

Gülsun Korkmaz Ümit, 33 yaşında 7 aylık evli. Ev hanımı. Yemek yapmak adeta onun için yaşamın bir parçası. Eşine, çocuklarına ve sevdiklerine yemek yapmayı çok seviyor. Arkadaş edinmeyi ve insanlarla kaynaşmayı pek sevmiyor. Çok fazla arkadaşı olmadığını söylüyor.

Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular