Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Merve, Gülüzar, Abdulkadir, Fatma, Soner

/ 24 Aralık 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Merve, Gülüzar, Abdulkadir, Fatma, Soner

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 28 Aralık Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı yemekteyiz haftanın finali her hafta Cuma günleri oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan Cuma günü birinci Onur beyin verdiği puanlar ile belli oluyor. Geçen haftanın birincisi, 21 Aralık Cuma günü yayınlanan yemekteyiz 287. bölüm yayınında yemekteyiz haftanın kazananı haftanın 5. günü yarışan Mehtap hanım olmuştu. 10 bin tl ödül aldı. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz Mehtap hanım

 

Yemekteyiz Merve hanım kimdir? Yemekteyiz 24 Aralık Yarışmacısı Merve Alkan kim?

Yemekteyiz Merve hanım

Yemekteyiz Merve Çakır, henüz 18 yaşında ailesi ile yaşıyor. Yemekteyiz Merve hanım Kastamonu’da aşçılık bölümü kazandığı halde ailesi ile yaşamak için kaydını dondurmuş. Yemekteyiz Merve hanımın en büyük hayali bir gün iyi bir aşçı olabilmek. Merve hanım çocukluğunu anlatırken yaşıtlarım çizgi film izlerdi ben yemek programları diyecek kadar iddaalı.

 

Yemekteyiz Gülüzar hanım kimdir? Yemekteyiz 25 Aralık Yarışmacısı Gülüzar Ayan kim?

Yemekteyiz Gülüzar hanım

Yemekteyiz Gülüzar Ayan Kimdir? Ankara doğumlu olan Yemekteyiz Gülüzar hanım henüz 10 aylıkken İstanbul’a gelmiş. Daha sonra Bursa’ya taşınan Yemekteyiz Gülüzar hanım Satış pazarlama uzmanı. Yemek yapmayıda yemeyide seven Gülüzar hanım farklı tatları denemek için şehir şehir gezmeye bayılıyor.

 

Yemekteyiz Abdulkadir bey kimdir? Yemekteyiz 26 Aralık Yarışmacısı Osman Bora Kadem kim?

Yemekteyiz Abdulkadir bey

Yemekteyiz Abdulkadir Şereflioğlu, 33 yıllık evli ve 1 çocuk babası. Aslen Kayseri’li ve tekstil işiyle uğraşıyor. Yemekteyiz Abdulkadir bey bir dönem hobi olarak radyo programlarında djlik yapmış. Aynı zamanda kısa bir sürede televizyon programı sunan Abdulkadir bey gezmeyi ve yeni tatlarla tanışmayı çok seven yarışmacı mutfakta kendine çok güveniyor.

 

Yemekteyiz Fatma hanım kimdir? Yemekteyiz 27 Aralık Yarışmacısı Fatma Kaplan kim?

Yemekteyiz Fatma hanım

Fatma Kaplan, 73 yaşında 45 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Aslen Giresunlu olan Yemekteyiz Fatma hanım dekoratörlük yapıyor. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümü mezunu. Fatma hanım mutfaktaki yeteneklerini eşinin aşırı boğazına düşkün olmasından dolayı geliştirdiğini söyleyecek kadar samimi.

 

Yemekteyiz Mehtap kimdir? Yemekteyiz 28 Aralık Yarışmacısı Mehtap Baycan kim?

Yemekteyiz Soner bey

Soner Pekdemir, 24 yaşında Giresunlu. Ziraat mühendisi olan Yemekteyiz Soner bey mesleğini hiç yapmamış.Esnaf olan babası ile çalışmayı tercih etmiş.

 

24-28 Aralık haftası yarışmacılar, bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Esra, Ümran, Osman, Azize, Mehtap linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.