Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Murat, Esra, Şevin, Gülten, Mert Kimdir?

/ 21 Ocak 2019 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Murat, Esra, Şevin, Gülten, Mert Kimdir?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Yemekteyiz haftanın birincisi 18 Ocak Cuma günü belli oldu. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan 301. bölüm haftanın birincisi, yemekteyiz haftanın kazananı toplam 31 puanla Meryem hanım oldu ve hem birinciliği hemde 10 bin tl ödülü kazandı. Bakalım yeni hafta yemekteyiz yarışmacıları kim olacak ve kim haftanın birincisi olup 10 bin tl ödülü kazanacak. Hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz. İlk gün yarışmacısı Yemekteyiz Murat bey olacak.

Yemekteyiz Meryem hanım
301. bölüm haftanın birincisi Meryem hanım

 

Yemekteyiz Murat bey kimdir? Yemekteyiz 21 Ocak Yarışmacısı Murat Bayram kim?

Yemekteyiz Murat bey
Yemekteyiz Murat Bayram

Yemekteyiz Murat Bayram, 39 yaşında evli ve 1 çocuk babası olan Yemekteyiz Murat Bayram, radyocu ve haber muhabiri. Trabzonda yaşayan Yemekteyiz Murat Bayram yemekteyiz yarışması için İstanbul’a gelmiş. Bisikletiyle karadenizi karış karış gezecek kadar doğa aşığı olan Yemekteyiz Murat Bey kendisini anlatırken görüntüm asabi olabilir ancak son derece samimi ve cana yakın biriyim diyor

 

Yemekteyiz Esra hanım kimdir? Yemekteyiz 22 Ocak Yarışmacısı Esra Sakızcı kim?

Yemekteyiz Esra Sakızcı
Yemekteyiz Esra Sakızcı

Yemekteyiz Esra Sakızcı, 28 yaşında olan yarışmacı nereli derseniz Giresunlu. 1 çocuk sahibi olan Yemekteyiz Esra Sakızcı kendini bildi bileli yemek yapıyor. Hayatını aşçılıkla kazanan Yemekteyiz Esra hanım kendini delidolu, deli cesaretine sahip biri olarak tanımlıyor.

 

Yemekteyiz Şevin hanım kimdir? Yemekteyiz 23 Ocak Yarışmacısı Şevin Yılmaz kim?

Yemekteyiz Şevin Yılmaz
Yemekteyiz Şevin Yılmaz

Yemekteyiz Şevin Yılmaz, 31 yaşında olan yarışmacı nereli hemen söyleyelim. Aslen Gaziantepli olan Yemekteyiz Şevin Yılmaz bekar. Üst düzey yönetici asistanlığı yapan Yemekteyiz Şevin hanım kendini tanıtırken pozitif bir insanım asla negatif ortamlarda bulunmam diyor. Negatif insanlardan kaçarım diyor.

 

Yemekteyiz Gülten hanım kimdir? Yemekteyiz 24 Ocak Yarışmacısı Gülten Demir kim?

Yemekteyiz Gülten Demir
Yemekteyiz Gülten Demir

Yemekteyiz Gülten Demir, 51 yaşında. Yemekteyiz Gülten hanım tekstil işiyle uğraşıyor. 27 yıllık evli ve 2 çocuk annesi olan Yemekteyiz Gülten Demir aslen Kastamonulu. Kendisini sosyal bir insan olarak tanımlayan Gülten hanım dobra olduğunu ve bu yüzden çok eleştirildiğini söylüyor.

 

Yemekteyiz Sibel kimdir? Yemekteyiz 25 Ocak Yarışmacısı Sibel Kırlı kim?

Yemekteyiz Mert Görcük
Yemekteyiz Mert Görcük

Yemekteyiz Mert Görcük, 24 yaşında ve İstanbullu. Aşçılık eğitimi alan Yemekteyiz Mert bey aynı zamanda sesine çok güveniyor. Yemek yaparken mutlaka şarkı söylediğini dile getiren Yemekteyiz Mert Görcük eleştiriye açık biriyim ancak haksız eleştiriler karşısında ani tepkiler verebilirim diyor.

 

21-25 Ocak 2019 Yemekteyiz yarışması oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yeliz, Ayşegül, Sefer, Meryem, Sibel Kimdir? linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.