Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Şaziye, Serkan, Abdurrahman, Merve, Hatice

/ 5 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Şaziye, Serkan, Abdurrahman, Merve, Hatice

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. 9 Kasım günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı 1. kim oldu Cuma günleri belli oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok sempatik. Yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

 

Yemekteyiz Şaziye kimdir? Yemekteyiz 5 Kasım Yarışmacısı Şaziye Kahramanoğlu kim?

Yemekteyiz Şaziye hanım

Şaziye Kahramanoğlu, 46 yaşında.5 yıllık evli ve 4 çocuğu var.Ev hanımı. Almanya doğumlu olan Şaziye Hanım uzun yıllar orada yaşamış.Aslen Samsunlu.Şimdi İstanbul’da yaşıyor. Boş zamanlarında piyano çalıyor ve kitap okuyor. Damarına basıldığında etrafındakileri korkutan bir yapısı var. Menüsünde Yeşil Mercimek Çorbası, Zeytinyağlı Sarma, Karışık Salata, Divriği Pilavı, Tek Lokmalık Tatlı.

 

Yemekteyiz Serkan kimdir? Yemekteyiz 6 Kasım Yarışmacısı Serkan Çiftçi kim?

Yemekteyiz Serkan kim

Serkan Çiftçi, Aslen Ardahanlı. Yarışmacı annesi ile beraber yaşıyor. Üniversite eğitimini mobilya dekorasyon bölümünde yapan Serkan Çiftçi şimdilerde pazarlama uzmanı olarak çalışıyor.

 

Yemekteyiz Abdurrahman kimdir? Yemekteyiz 7 Kasım Yarışmacısı Abdurrahman Hulki Kahvecioğlu kim?

Yemekteyiz Abdurrahman kim

Abdurrahman Hulki Kahvecioğlu, 46 yaşında. Aslen Ankara’lı. Evli ve 1 çocuk babası. Bir iş merkezinde yöneticilik yapan yarışmacı yemekteyizi birgün izlerken ekrandaki yarışmacıya kızıp programa katılma kararı almış.

 

Yemekteyiz Merve kimdir? Yemekteyiz 8 Kasım Yarışmacısı Merve Altıtı kim?

Yemekteyiz Merve kim

Merve Altıtı, 25 yaşında.Ev hanımı. Aslen Mardin’li olan Merve Hanım 3 yıllık evli. Evlenmeden önce hemşirelik yapan Merve Hanım, evlendikten sonra mesleğini bırakma kararı almış.Özellikle pilates meraklısı.

 

Yemekteyiz Hatice kimdir? Yemekteyiz 9 Kasım Yarışmacısı Hatice Kalkan kim?

Yemekteyiz Hatice kim

Hatice Kalkan, 40 yaşında.Ev hanımı. Aslen Giresun’lu olan yarışmacı 5 yıllık evli. Eşi aslında çocukluk arkadaşı 22 yıl sonra sosyal medyada karşılaşmışlar ve çok geçmeden evlenmeye karar vermişler.

Yeni Hafta Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular