Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Sinan, Emel, Gökçe, Hüseyin, Melek

/ 19 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Sinan, Emel, Gökçe, Hüseyin, Melek

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 23 Kasım Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı haftanın birincisi kim oldu Cuma günleri belli oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok sempatik. Geçen haftanın birincisi, 16 Kasım Cuma günü yemekteyiz haftanın kazananı 33 puanla Menekşe hanım olmuştu. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz Sinan kimdir? Yemekteyiz 19 Kasım Yarışmacısı Sinan Kabaktaş kim?

Yemekteyiz Sinan bey

Sinan Kabaktaş, 30 yaşında. Bir otelde housekeeping (kat görevlisi) olarak çalışıyor. Yemekteyiz Sinan bey, 30 yaşında ve ailesi ile yaşıyor. Yemek yapmaya çok meraklı olduğunu söylüyor. Bugünkü menüsü şu şekilde. Sivas yöresine ait Helle Çorbası, ara sıcak olarak gözleme, kaşık salata, ana yemek olarak kavurma yanında bahar pilavı, tatlı olarak ise portakal pelte.

 

Yemekteyiz Emel kimdir? Yemekteyiz 20 Kasım Yarışmacısı Emel Tulsar Kılıç kim?

Emel Tulsar Kılıç, 31 yaşında ev hanımı. Aslen Adanalı olan Yemekteyiz Emel hanım 11 yıllık evli ve 3 çocuk sahibi. Evlenmeden önce yıllarca kuaförlük ve makyözlük yapan Emel hanım aynı zamanda bir dönem kadınlar futbol liginde top koşturmuş bir futbolcu.

 

Yemekteyiz Gökçe kimdir? Yemekteyiz 21 Kasım Yarışmacısı Gökçe Bıçakçı kim?

Yemekteyiz Gökçe hanım

Gökçe Bıçakçı, 44 yaşında ve aslen Elazığlı 21 yıllık evli olan Yemekteyiz Gökçe hanım 2 çocuk sahibi. Kısa süre bankacılık yapan Gökçe hanım daha sonra butik organizasyon işine dönmüş.

 

Yemekteyiz Hüseyin kimdir? Yemekteyiz 22 Kasım Yarışmacısı Hüseyin Işıklar kim?

Yemekteyiz Hüseyin bey

Hüseyin Işıklar, 36 yaşında fitness antrenörü. Aslen Bilecikli olan Yemekteyiz Hüseyin bey, 5 aylık evli. Bir dönem 125 kiloya kadar çıkan yarışmacı radikal bir karar alarak kendini spora vermiş, önce fazla kilolarından kurtulan Hüseyin bey sonra da fitness antrenörü olmuş.

 

Yemekteyiz Melek kimdir? Yemekteyiz 23 Kasım Yarışmacısı Melek Taner kim?

Yemekteyiz Melek hanım

Melek Taner, 38 yaşında. Ev hanımı. İstanbullu olan Yemekteyiz Melek hanım 17 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi. Evliliğinin ilk yıllarında butik işletmeciliği yapan Melek hanım, ardından çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmek için işinden ayrılıp ev hanımı olmuş.

Yeni Hafta Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular