Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Tayfun, Özlem, Bülent, Biricik, Necmettin

/ 3 Aralık 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Tayfun, Özlem, Bülent, Biricik, Necmettin

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir?  gelin hep beraber tanıyalım bakalım yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak. Haftanın birincisi 7 Aralık Cuma günü belli olacak yarışmada kim kaç puan aldı yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu Cuma günleri belli oluyor. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok sempatik ve haftanın birincisi onun verdiği puanlar ile belli oluyor. Geçen haftanın birincisi, 30 Kasım Cuma günü yemekteyiz haftanın kazananı 30 puanla Yalçın bey olmuştu. Ödülü 10 bin tl olarak aldı. Bakalım bu hafta yemekteyizi kim kazandı hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz Yalçın bey

Yemekteyiz Tayfun kimdir? Yemekteyiz 3 Aralık Yarışmacısı Tayfun Arslan kim?

Yemekteyiz Tayfun bey

Tayfun Arslan, 20 yaşında aslen Tokatlı. Yemekteyiz Tayfun, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri bölümünde okuyan Tayfun bey bu bölümü yeni ülkeler görmek yeni insanlar ile tanışmak için seçmiş. Yemek yapma konusunda hassas ancak daha hassas olduğu konu hijyen.

 

Yemekteyiz Özlem kimdir? Yemekteyiz 4 Aralık Yarışmacısı Özlem Uçan kim?

Yemekteyiz Özlem hanım

Özlem Uçan, 36 yaşında tasarımcı. Aslen Alanyalı olan Yemekteyiz Özlem Uçan, nişanlı ve İstanbul’da yaşıyor. Seyahat etmeyi ve yeni lezzetler denemeyi çok seven Özlem hanım mutfaktada kendine çok güveniyor.

 

Yemekteyiz Bülent kimdir? Yemekteyiz 5 Aralık Yarışmacısı Bülent Kızılateş kim?

Yemekteyiz Bülent bey

Bülent Kızılateş, 50 yaşında kimyager. Aslen Erzurumlu olan Yemekteyiz Bülent 25 yıllık evli ve 2 çocuğu var. Kendi işini yapan Bülent bey hijyenik ürünler üretiyor.

 

Yemekteyiz Yalçın kimdir? Yemekteyiz 6 Aralık Yarışmacısı Yalçın Öztan kim?

Yemekteyiz Biricik hanım

Biricik Kırbay, 46 yaşında ve yönetici olan Yemekteyiz Biricik hanım, İzmirli. 2 çocuk annesi olann Biricik hanım uzun yıllar yurtdışında restoran işletmeciliği yapmış. Biricik hanım tatlı ve pasta yapmanın hobisi olduğunu söylüyor.

 

Yemekteyiz Seyhan kimdir? Yemekteyiz 7 Aralık Yarışmacısı Seyhan Bekiroğlu kim?

Yemekteyiz Necmettin bey

Necmettin Demir, 39 yaşında Gaziantepli. 14 yıllık evli olan Yemekteyiz Necmettin bey 2 çocuk sahibi. Kebapçılık yapan Necmettin bey sadece kebapta değil mutfağın her alanında kendine çok güveniyor.

 

3-7 Aralık haftası yarışmacılar, bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kimdir? Bu haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular