Yemekteyiz Yeliz, Ayşegül, Sefer, Meryem, Sibel Kimdir?

/ 14 Ocak 2019 / / yorumsuz
Yemekteyiz Yeliz, Ayşegül, Sefer, Meryem, Sibel Kimdir?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz yeni hafta ile devam ediyor. Yılbaşı haftası ve sonraki hafta ara  veren program çok fazla izleyici kaybetmemek için haftaiçi çarşamba günü başlayarak bir ilke imza attı. Haftanın birincisi 13 Ocak Pazar günü belli oldu. Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu her zaman olduğu gibi çok adaletli puan veriyor ve yemekteyiz haftanın finali olan 296. bölüm haftanın birinci, yemekteyiz haftanın kazananı toplam 23 puanla İclal hanım birinciliği ve 10 bin tl ödülü kaznadı. Bakalım bu hafta yemekteyiz yarışmacıları kim olacak ve kim haftanın birincisi olup 10 bin tl ödülü kazanacak. Hep beraber hafta boyunca takip edeceğiz.

Yemekteyiz İclal Aslan
296. Bölüm haftanın birincisisi kim? Yemekteyiz İclal Aslan

 

Yemekteyiz Yeliz hanım kimdir? Yemekteyiz 14 Ocak Yarışmacısı Yeliz Odabaş kim?

Yemekteyiz Yeliz Odabaş
Yemekteyiz Yeliz Odabaş

Yemekteyiz Yeliz Odabaş, 37 yaşında 2 çocuk annesi. Pazarlama işiyle uğraşan Yemekteyiz Yeliz hanım işi gereği Türkiye’nin 81 vilayetini dolaşıyor. Şuan bir güzellik salonunda manikür pedikür yaparak geçimini sağlayan Yemekteyiz Yeliz Odabaş kendisine ek gelir sağlıyor.

 

Yemekteyiz Ayşegül hanım kimdir? Yemekteyiz 15 Ocak Yarışmacısı Ayşegül Kılıç kim?

Yemekteyiz Ayşegül Kılıç
Yemekteyiz Ayşegül Kılıç

Yemekteyiz Ayşegül Kılıç, 28 yaşında yatırım uzmanı. Aslen nereli derseniz Yemekteyiz Ayşegül hanım aslen Diyarbakırlı fakat işi gereği 5 yıldır İstanbul’da yaşıyor. Yemek yapmak, dans etmek, müzik en büyük tutkuları. Ukala olduğunu söyleyen Yemekteyiz Ayşegül hanım en büyük isteğim biraz mütevazi olabilmek diyor.

 

Yemekteyiz Sefer bey kimdir? Yemekteyiz 16 Ocak Yarışmacısı Sefer Onursal kim?

Yemekteyiz Sefer Onursal
Yemekteyiz Sefer Onursal

Yemekteyiz Sefer Onursal, 53 yaşında 4 aylık evli. İlk evliğinden 2 kızı olan Yemekteyiz Sefer bey turizmci. İş hayatına ilk olarak restorantlarda komi olarak başlayan Yemekteyiz Sefer bey şimdilerde kendi restorantını açmaya hazırlanıyor.

 

Yemekteyiz Meryem hanım kimdir? Yemekteyiz 17 Ocak Yarışmacısı Meryem Dündar kim?

Yemekteyiz Meryem Dündar
Yemekteyiz Meryem Dündar

Yemekteyiz Meryem Dündar, 54 yaşında ev hanımı. Aslen Kahramanmaraşlı olan Yemekteyiz Meryem hanım 3 çocuk sahibi. Bir dönem hastahanelerde sterilizasyon personeli olarak çalışan Yemekteyiz Meryem hanım boş zamanlarda resim ve dikiş nakış kurslarına gidiyor.

 

Yemekteyiz Sibel kimdir? Yemekteyiz 18 Ocak Yarışmacısı Sibel Kırlı kim?

Yemekteyiz Sibel Kırlı
Yemekteyiz Sibel Kırlı

Yemekteyiz Sibel Kırlı, 43 yaşında ev hanımı. 25 yıllık evli ve 2 çocuk sahibi olan Yemekteyiz Sibel hanım İstanbullu. Hayatı boyunca hiç iş hayatı olmayan Yemekteyiz Sibel hanım kendisini alışveriş tutkunu ve rakamlara takınlı biri olarak tanımlarken yemek yapmada oldukça iddialı.

 

14-18 Ocak 2019 Yemekteyiz yarışması oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Bu haftaki Yemekteyiz Yarışmacıları Kim? Sizlere tanıttık.  Geçen haftaki yarışmacılar için Yemekteyiz Yarışmacıları Dimitra, Gökçe, Yılmaz, İclal, Hasan linkini tıklayıp geçen haftaki yarışmacılara bakabilirsiniz.

Sizce Yemekteyiz haftanın birincisi kim olacak yorumlarınızı bekliyoruz.