Yemekteyiz’de haftanın birincisi kim oldu 27 nisan

/ 25 Nisan 2018 / / yorumsuz
Yemekteyiz’de haftanın birincisi kim oldu 27 nisan

Sunucu Onur Büyüktopçu eşliğinde sunulan Yemekteyiz bu hafta 5 bayan ile TV8 ekranlarında hergün birisinin evinde yemek yediler. Konuklarını ağırlayan 5 kadın birbirlerine puan vererek yarıştılar. Devamlı birbirlerinin yemeklerini ve masalarını eleştiren bayanlar haftanın birincisi kim oldu sitelerine adını yazdırmak için emek sarf ettiler. Haftanın yarışmacıları Nezahat, Sibel, Rümeysa, Saadet ve Dilara arasından 27 nisan yemekteyizi kim kazandı?

Saadet hanım haftayı kaç puan ile kapattı merak ederken 18 puanı hanesine yazdığını bildirmek isteriz. Saadet Hanım’ın en büyük sorunu zaman sıkıntısı oldu. Yemeklerini yetiştiremeyen Saadet Hanım çok stres yaptı. Zamanı iyi kullanamasa da 18 puan yemekteyiz için güzel netice.

Yemekteyiz bu hafta 2. yarışmacı olan Nezahat Hanım ise kaç puan aldı diye merak ediyorsanız 17 puan ile haftayı kapattı. Gün boyunca agresif olan Nazahat Hanım TV8 Yemekteyiz ekibini oldukça gerdi. Tabiki bu sinirli ve gergin ortamda nekadar huzurlu yemek yenilebilinir buda ayrı bir konu oldu ve hafta birinciliğine erken veda etti.

Haftanın sonuncusu kim oldu sorusunun merak edenlerine haberimiz ise Sibel Hanım olacak. Çünkü yemekteyiz programı için çok düşük puan olan 12 puan ile haftayı kapatan Sibel hanım haftayı sonuncu olarak tamamladı. Yemeklerden daha çok ikili ilişkilerin boy gösterdiği 27 nisan tarihine hazırlanan yarışmacılar arasında şansı kalmadı.

Yemekteyiz’de haftanın biricinsi kim oldu 27 nisan sonuçları

Yemekteyiz 27 nisan haftanın birincisi büyük ihtimal ile Saadet Hanım olacağa benziyor. Şuan için 3 yarışmacı puan aldı ve Saadet hanım 18 puan ile birinci. Dilara hanım aldığı 26 puan ile herkesi şaşırtarak haftanın biricinsi oldu ve 10.000 Tl ödülünün de sahibi Dilara Hanım oldu.