Yeni Gelin Dizisi Jessica May Kim ? Bella Öztürk Kimdir ?

/ 7 Ekim 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Dizisi Jessica May Kim ? Bella Öztürk Kimdir ?

Yeni Gelin Dizisi Jessica May Kim ? Show Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Yeni Gelin bu hafta 56.bölümüyle ekrana geldi.  Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Yeni Gelin Bella Öztürk karakterini canlandıran Jessica May güzelliği ile dikkat çekiyor. Sizler için Jessica May hakkında biraz araştırma yaptık ve Jessica May nereli, dini nedir ? kiminle evleniyor hepsini bu makalede topladık.

Yeni Gelin Dizisi Jessica May Kim

Jessica May, Brezilyalı model, dizi ve reklam filmi oyuncusudur.  Jessica May yaşı 25 olup 5 Aralık 1993 doğumludur.  Brezilya’nın Paranacity şehrinde doğmuştur. Hobileri arasında kitap okumak ve ata binmek olan Jessica May boyu 1.75 metredir. Jessica May burcu yay olup gözleri yeşil renktir. Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, eğitimine ara vermiş ve kariyerine model olarak devam kararı almıştır. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Jessica May kardeşi veterinerlik okumaktadır.

Sosyal medyada Jessica May sevgilisi kim diye oldukça merak ediliyor. Jessica May sevgilisi fotoğrafçı Hüseyin Kara’dır.  Jessica May fotoğrafçı sevgilisi Hüseyin Kara ile Brezilya’nın Parana bölgesindeki Amazon Eventos’ta düzenlenen törenle geçtiğimiz günlerde evlendi.  Rizeli ve fotoğrafçı olan Hüseyin Kara ile evlenen Jessica May instagram hesabı üzerinden düğün fotoğraflarını paylaştı.  Jessica May instagram hesabı jessicamayofficial üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile oluşturduğumuz Jessica May Resimleri galerimize bir göz atalım.Benzer Konular