Yeni Gelin Ferhat ile Şirin Aşkı gerçek mi oldu

/ 10 Haziran 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Ferhat ile Şirin Aşkı gerçek mi oldu

Show Tv’nin komedi dizisinde yakınlaşan Ferhat ile Şirin dudak dudağa yakalandı. Objektifleri fark etmeyen ikili öpüşürken fotoğraf edildi. Peki şimdi Yeni Gelin Ferhat ile Şirin Aşkı gerçek mi oldu hayatta aşk mı yaşıyorlar. Gerçek hayatta Onur Baytan ve Feride Hilal Akın aşk yaşıyor iddiaları doğrulanmış oldu.

Yeni Gelin dizisinde çok yakıştırılan iki karakter dizi içerisindeki birbirlerine bakışlarından etkilenmiş olsalar gerek. Dizi seyircilerinin dikkatinden kaçmayan bu bakışlar yeni bir aşk mı doğuyor beklentisi içerisine girdiği sırada bir haber muhabirinin Ferhat ile Şirin’i gerçek hayatta görüntülemesi gündemde yankı yarattı. İkili genç yaşlarının da verdiği heyecan ile objektifi fark etmedi. Yeni Gelin sezon finaline girdi ancak ikili arasında görüşme yaz ayı içerisinde tatil ile süsleneceğe benziyor.

Yeni Gelin Ferhat ile Şirin’in gerçek hayatta ilişkisi var mı

Yeni Gelin Ferhat ile Şirin’in gerçek hayatta ilişkisi var mı

Kalender Ağa’nın sırrı acaba Ferhat ile Şirin’in gerçek hayatta aşkı mıydı. Açıklanmadan diziden ayrılan Kalender Ağa oyuncular ile görüşüyorlar mı merak ediyoruz. Yönetmen ile arasındaki sorundan dolayı diziden usulca uzaklaştırılan başrol oyuncusu Kalender Ağa’nın geride bıraktığı Onur Baytan ve Feride Hilal Akın’ın gerçek hayatta ilişkisi var mı. Henüz açıklama yapmayan Yeni Gelin Ferhat ile Şirin’in gerçek hayatta ilişkisi var mı ne durumdalar bu fotoğrafların üzerine gerçekçi ve itiraf edici açıklamayı geç olmadan bekliyoruz.

İkili gerçek hayatta aşk yaşaması durumunda gelecek sezonda dizi içerisinde kendilerine ayrılan oyun daha özen ile çekilebilir. Bu yüzden gelecek sezon içerisinde Yeni Gelin Ferhat ile Şirin aşkını derinden izlemek istiyoruz. Gerçek aşkın dizi oluşu bizlere farklı haz katacak.Benzer Konular