Yeni Gelin Kalender Ağa diziden ayrıldı mı neden hastanede

/ 18 Mayıs 2018 / / 1 Yorum
Yeni Gelin Kalender Ağa diziden ayrıldı mı neden hastanede

19 mayıs günü Yeni Gelin Kalender Ağa diziden ayrıldı mı neden hastanede sorularının yanıtı. Ayrıntılı haberimizde Neden son birkaç bölümde Kalender Ağa yok nerede, neden hastanede çıktı kızının düğününe neden katılmadı hepsi detaylarımızda.

Kalender Ağa, Yeni Gelin dizisinin son birkaç bölümünde görülmüyor. Merak edilen Kalender Ağa nerede diye merak ediyoruz. 19 mayıs günü yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Kalender Ağa’nın kızı evleniyor. Ancak Kalender Ağa kızının düğününe katılacak mı diye boşa beklememek gerekiyor. Çünkü Kalender Ağa’mız amansız hastalık ile hastanede mücadele verirken yeni bölümde ortaya çıkacak. Ağa yerinden pek kalkacak durumda değil. Peki neden son birkaç bölümden beri yok nerede?

Kalender Ağa rolünü canlandıran Mustafa Avkıran son birkaç bölümdür sete gelmiyor. Bunun nedeni Dizinin yönetmeni Ersoy Güler ile arasındaki tatsızlık olduğunu düşünüyoruz. İkili arasında bazı anlaşmazlıklar yüzünden dizi çekimlerine katılmadığını biliyoruz. Aradaki sözleşmelerin karşılıklı feshi konuşulduğu son günlerde diziden çıkması için ufak bir sahnede rol alacak. Yeni Gelin 19 mayıs günü Mustafa Avkıran hastanede kısa süre görüldükten sonra tekrar dizide uzun süre görülmeyecek. Yada birkaç bölüm sonra ölüm sahnesi de çekilebilinir.

Mustafa Avkıran, Yeni Gelin dizisinden ayrıldı. Sadece senaryoya uyarlanması için ufak bir sahne aldıktan sonra kızının düğününe de katılmayacak. Ersoy Güler, Kalender Ağa rolünü senaryosundan çıkartmış durumda. Bundan sonra Yeni Gelin Kalender Ağasız devam edecek.

Yeni Gelin Kalender Ağa diziden ayrıldı mı neden hastanede (1 Yorum)

  1. Ersoy güler bey ne yapıp ne edip Mustafa Avkıran anlaşması yeni gelin için de seyirciler için de daha profesional olur. Sonuç’da bu bir iş ve her iş yerinde anlaşmamazlık olur her anlaşamadığımız la çalışmasak hiç bir yerde işce kalmaz.