Yeni Gelin Kalender Ağa’nın sırrı ne

/ 29 Nisan 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Kalender Ağa’nın sırrı ne

Show tv’nin cumartesi akşamları yayınlanan komedi dizisi tadında renkli dizisi Yeni Gelin Kalender Ağa’nın sırrını konuşuyor. 2 bölümdür merak edilen Kalender ağa sırrını nezaman açıklayacak. Bukadar uzun süredir komedi filminde tutulan büyük sır ne?

Bozok erkeklerin yalanlarının ortaya çıkması ile ne cevap vereceklerini bilemeyen 4 erkek karıları karşısında cevapsız kalırlar. Artık karıları erkeklerinden ne isterlerse yaptırabileceklerini düşünürler çünkü ellerindeki koz onların en büyük yalanlarıdır. Gelinlerin sözlü saldırıları ve planlı hareketleri karşısında Bozok Konağı yakınlarından bile geçilmez hale almış.

Yeni Gelin 48. bölüm izleyicileri Kalender Ağanın Sırrı ne ?

5 Mayıs cumartesi günü yeni bölümü yayınlacak 48. bölüm ile 6 aylık ömrü kalan Baran Bey ölecekmi? Baran Bey Yeni Gelin dizisinden ayrılıyormu 6 aylık ömrü kaldığını öğrenen Baran Bey kötü durumda. İşte bu ses Adana yarışması adı altında piyasadan para toplanır.Toplanan paraların açıklamasını polis gelince nasıl yapacaklar? Haksız ve dolandırıcılığa giren para toplama yöntemi cezası ne olacak.