Yeni Gelin Nazgül kim? Aslen nereli, gerçek adı

/ 28 Ekim 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Nazgül kim? Aslen nereli, gerçek adı

Yeni Gelin Nazgül kim? Aslen nereli, gerçek adı gibi soruları bu makalemizde sizlere detaylı olarak açıklayacağız. Yeni gelin dizisi Nazgül kimdir diye soracak olursanız karakteri canlandıran oyuncu Bahar Süer’dir.  Bahar Süer ve  Yeni Gelin Nazgül karakteri hakkında sizlere bilgi verelim.

Yeni Gelin Nazgül kimdir

Yeni Gelin Nazgül Kimdir Biyografisi
Bahar Süer, 13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim görmüştür. İlk oyunculuk deneyimini Nezahat karakterini canlandırdığı Avrupa Avrupa dizisi ile yaşamış, ardından Seksenler ve Ben Onu Çok Sevdim dizilerinde rol almıştır. Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas (Yeni Gelin Dizisi Jessica May Kim ? Bella Öztürk Kimdir ?)  ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Nazgül karakterini canlandırmaktadır. Bahar Süer boyu kaç merak ediyorsanız Bahar Süer 168 cm boyunda ve 58 kilodur. Gözleri kahverengi renktir. Yeni Gelin dizisindeki Nazgül rolüyle ekranlarımıza konuk olan Bahar Süer başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Dizide canlandırdığı karakter itibariyle Yeni gelin Nazgül kürt mü sorusu sorulmakta ancak Yeni gelin Nazgül, gerçek adı Bahar Süer aslen Ankara’lıdır.