Yeni Hayalet Avcıları Tv’de ilk kez hangi kanalda ?

/ 1 Ekim 2018 / / yorumsuz
Yeni Hayalet Avcıları Tv’de ilk kez hangi kanalda ?

80 li yıllarda vizyona giren ve efsane bir film olan Hayalet Avcıları yeniden çekilerek sinemalarda yayınlandı. Sinemalarda vizyona girdiğinde kaçıranlar ve izleyemeyenler için Hayalet Avcıları Tv’de ilk kez Show Tv ekranlarında olacak.  Hayalet Avcıları Tv’de ilk kez  7 Ekim Pazar günü Show tv sinema kulübünde ekranlarda olacak.

  Yeni Hayalet Avcıları Filmi TVde ilk kez

80’li yılların efsane filmlerinden Ghostbusters’ın devam filminde hayaletler Manhattan şehrini ele geçirmek için geri dönerken Hayalet Avcıları ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyorlar. Paul Feig yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Cecily Strong ve Kate McKinnon bulunuyor.

Hayaletler gerçek hayatta var olduğunu anlatan bir kitap yazan Erin Gilbert (Kristen Wiig) ve Abby Yates (Melissa McCarthy) eserleriyle ses getirememişlerdir. Kitabın üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra Gilbert Columbia Üniversitesi’nde eğitmenlik yapmak için kabul aldığında ise yazdığı bu kitap ortaya çıkar ve akademik camiada alay konusu olur. Ancak hayaletler Manhattan şehrine musallat olduğunda dünyayı kurtarmak için Gilbert, Yates, mühendis Jillian Holtzmann (Kate McKinnon) ve metroda çalışan Patty Tolan (Leslie Jones) güç birliği yapacaklardır. Orijinal filmin üzerinden tam 32 yıl geçtikten sonra vizyona giren Hayalet Avcıları’nda yepyeni bir ekiple birlikte resepsiyonist Kevin (Chris Hemsworth) gibi yeni karakterlerde yer alıyor. Yeni Hayalet Avcıları Filmi TVde ilk kez Show tvde olacak kaçırmayın.

Ghostbusters : Hayalet Avcıları Filminin Türkçe Altyazılı FragmanıBenzer Konular