Yeni Mercedes A Serisi Kronik Sorunları

/ 24 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Yeni Mercedes A Serisi Kronik Sorunları

2018 yılı ikinci yarısında satışa sunulan yeni Mercedes A serisi kronik sorunları nelerdir çözümleri nedir. Lüks markanın alt segment aracı olan mercedes A serisi almayı önerir misiniz? Sizce alınır mı memnun musunuz. Özellikle kullanıcı yorumları nelerdir sorunları nelerdir inceleyelim.

Mercedes A Serisi Kronik Sorunları

Yeni Mercedes A Serisinde en önemli kronik sorun depoyu fulleyince oluyor. Depo ağzına kadar doldurulduktan sonra bir müddet gezdiğinizde dur kalklarda çalkantı yapan yakıt gluk sesi veriyor. Depo içerisindeki hatların bunun için uygun dizayn edilmediğini düşünmekteyiz. Bu konu için henüz çözümümüz yok. Deponun değişmesi halinde sorun çözülebilecek iken değişmesini gerektirecek bir sorun gibi de durmuyor. Ancak araba almadan önce bilmeniz gerekenler arasında bulunuyor.

Mercedes A Series İnside

Yeni A Serisi kronik sorunları arasında dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik sunrooftan kaynaklanıyor. Büyüklerimiz her zaman söyler sunrooflu araba almayın diye. Yeni Mercedes A Serisi ciddi sunroof problemi içeriyor. Çok nazik kullanmalı ve gerektiğinde açmanızı öneririz. İçerisindeki küçük parçalar camı taşırken kırılıyor. Buda sizin hem canınızı sıkıyor hem de zamanınızı heba ediyor. Cam motoru sorunu Mercedes’in önceki araçlarında da çözemediği devam eden bir sorun.

Yeni Mercedes A Serisi

Ünlü yıldızın A serisinde koltuk ısıtması bölgesel çalışma verebliyor. Koltuğun tamamında homojen ısıtma sağlamadığı durumlar ise yine araç almadan bilmeniz gerekenler arasında. Ancak genel anlamda kondisyon olarak rakiplerinden çok daha az kronik soruna sahip A Serisi aracı öneriyoruz. Kendi segmentindeki Audi 3 ve Bmw 1 Serisi ile karşılaştırıldığında oldukça sorunsuz bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Şuanki satış fiyatı 230 Bin TL ye varan AMG paketleri ile de düşündürüyor.

İş bu sonucunda yeni Mercedes A Serisi kronik sorunları incelememizden geçmiş bulunuyor. Aracın özellikle yer sesini içerisine almaması ve sedan araba hissi vermesi ile yüksek konfor sunuyor. Özelleştirilen iç tasarımı sayesinde yollarda görmeye başladığımız araç adeta elektrikli araçlarda kullanılan büyük ekranları aklımıza getiriyor. Araç yeni olduğu için ileriki kilometrelerinde kronik sorun yaratacak mı henüz bilmiyoruz. Yeni A serisi yol yaptıkça çıkarttığı sorunları bu sayfamızdan detayları ile yayınlayacağız. Umuyoruz yıldız üzmeden 1 milyon km’ye kadar yol yapabilir. Özellikle yakıt tüketimi konusunda oldukça iddialı ekonomik ancak bir o kadar da gösterişli ve kullanışlı otomobil. Mercedes A Serisi Kronik Sorunları hakkında sizin de görüşlerinizi bizlere iletiniz.

Mercedes A Serisi Sorunları


Benzer Konular