Yeni Sezon Oyuncuları Avlu Doktor Ayşegül Kimdir ?

/ 18 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Yeni Sezon Oyuncuları Avlu Doktor Ayşegül Kimdir ?

Yeni sezonda yeni oyuncuların geldiği Avlu dizisi devam ediyor. Dizide Avlu Doktor Ayşegül Kimdir ? Aslında doktor olan ancak suçu nedeni ile ceza evine konulan doktor kimin tarafındadır ve rolü nedir. Gerçek adı ve geçmişi hakkında detayları sizinle paylaşalım.

Avlu Ayşegül Kimdir

Avlu dizisinin final bölümünde bir çok kişi diziden ayrıldı. Bunun içerisinde hapishane müdüründen mahkumlara kadar bir çok kişi nasibini alır iken Kudret’in ölüm sahnesi çok konuşuldu. Deniz’in bıçakladığı Kudret öldü. Yeni sezon oyuncularının da gelmesi ile Deniz ile Azra arasında büyük anlaşmazlık ve gruplaşma başladı. Yeni gelen hapishane müdürü de durumu körükleyince içerisi iyice karıştı. Kızının yerine içeride olan Deniz kızını da kaybetti. Artık hayattan beklentisi kalmadı.

Yeni hapishane çok kanlı ve kavgalı olacak. Avlu dizisinin yeni oyuncusu Doktor Ayşegül Kimdir ? Oyuncunun suçu evrakta sahteciliktir. Resmi evrak üzerinde sahtecilik yaptığı iddiası ile ceza evine alınan Avlu Ayşegül Kimdir ? Yapımcı firma bunun için Avlu dizisine gelen oyunculuk başvurularını değerlendiriyor. Henüz karakteri kimin canlandıracağı belli olmadı ancak kimin canlandıracağından önce bu karakterin senaryodaki yerinden sizlere bahsedelim. Doktor aslında iyi birisi. Ancak talihsizlikler onun da peşini bırakmamış. Doktor Ayşegül ceza evinin acil yardım ekibini oluşturacak. İçeride olan sağlık sorunu yaşayan hastalara acil müdahale edecek. İlk müdahale hayat kurtarır niteliğinde olacak. Ayşegül genel olarak herkes tarafından sevilen ve yardımsever karakter olacak çünkü herkesin Ayşegül’e ihtiyacı var.

Avlu Doktor Ayşegül Kimdir

İş bu sonucunda ise Avlu Doktor Ayşegül Kimdir  senaryosunu sizlere tanıttık. Bundan sonra Avlu Ayşegül Kimdir hangi oyuncu karakteri canlandıracak bilgi geldiğinde bizler de sizlere bilgi vereceğiz. Dizinin Eylül Ayı ortasında başlaması bekleniyor. Az zaman kalan dizide kaçırdığınız bölümlere ait yayın akışını Avlu tekrarı konumuzdan takip edebilirsiniz. Çukur dizisinde çok büyük transferler oldu. Siz de Avlu dizisinde Ayşegül karakterini kimin canlandırmasını istersiniz ? Dizide görmek istediğiniz karakterleri yorumlar kısmından yazmanızı istiyoruz. Belki de oyuncularımıza sunulan teklifleri kabul ederler ve yeni sezonda sizin seçtiğiniz oyuncu Avlu dizisi yeni sezon oyuncuları arasında yer alırlar. Ayrıca diziden çıkmasını istediğiniz oyunculuğunu beğenmediğiniz karakterleri de bizlere yazın.