Yeni sezonda başlayacak yeni diziler hangi gün yayınlanacak (tam liste)

/ 6 Eylül 2017 / / yorumsuz
Yeni sezonda başlayacak yeni diziler hangi gün yayınlanacak (tam liste)

Yaz sezonunun sona ermesinden sonra yeni diziler için hazırlıklar yapan kanalların bombaları bir bir patlamaya başlayacak. Bu sezon günlerinizi ve saatlerinizi bu dizilere göre ayarlayabilirsiniz.

2017-2018 sezonu Yeni Başlayacak Diziler ve Yayın Günleri

ARAS DİZİSİ

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve başrollerinde Aras Bulut İynemli Dilan Çiçek Deniz ve Tuğba Büyüküstün’ün yer alacağı dizi çok yakında yayında olacak. Bu yapım hakkında detaylı bilgiler henüz ortaya çıkmadı.

SİYAH BEYAZ AŞK – KANAL D

Kanal D’nin yeni sezon bombalarından birisi olan dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın yer alacağı açıklandı.  Yeni sezon tanıtım fragmanında da yer alan dizi çok yakında izleyici karşısında olacak. Eğer bir aksilik çıkmaz ise her Salı saat 20.00’de yayında olacak.

HAYATİ VE DİĞERLERİ – KANAL D

Başrollerinde Cansu Dağdelen, Celil Nalçakan, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Bülent Çolak ve Ecem Karavus gibi isimlerin yer alacağı dizinin kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor. Muhtemelen Cumartesi akşamları izleyici karşısında olacak.

GÜLİZAR

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Şerif Sezer yer alıyor. Henüz kanalı ve diğer detayları açıklanmadı.

OĞUL – FOX TV

Çekimleri Şanlıurfa’da başlayan, Digiflame Productions tarafından hazırlanan ve başrollerinde Ekin Mert Daymaz, Barış Falay ve Ataberk Mutlu’nun yer aldığı dizi Fox TV ekranlarında her Pazartesi izleyici karşısında olacak. Net olarak açıklanmamış olsa da detaylar geldiğinde burada güncelleme yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

AVCI  DİZİSİ

O3 Medya tarafından hazırlanan ve başrollerinde Olgun Şimşek ve Barış Falay’ın yer aldığı yeni sezon dizisinin henüz detayları belli olmadı.

BAHTİYAR ÖLMEZ – ATV

ATV’nin yeni sezon fragmanında açıklanan dizinin başrol oyuncuları ve diğer detaylar için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

SEVDA’NIN BAHÇESİ – KANAL D


Çok yakında başlayacak olan dizinin yapımcılığını Gold Film üstleniyor. Başrollerinde Emre Kınay ve Sibel Can’ın yer aldığı yapım heyecanla bekleniyor. Dizinin yayın günü

BİZİM HİKAYE – FOX TV

Med Yapım tarafından hazırlanan ve başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı dizi çok yakında izleyici karşısında olacak. Ancak hangi gün yayınlanacağı konusunda detaylar belli olmadı.

KAYITDIŞI – FOX TV

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Kayıtdışı dizisinin başrollerinde Songül Öden ve Erkan Petekkaya yer alıyor. Yeni sezonda Perşembe akşamları izleyebiliriz.

BÖRÜ – STAR TV

Dağ filmi yapımcılarından yeni ve kısa bir dizi geliyor. Başrollerinde Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Gürol Tonbul ve Mesut Akusta yer alıyor. Yeni sezonda Çarşamba akşamları yayında olacak.

ADINI SEN KOY – STAR TV

TRT ekranlarından Star TV’ye transfer olan günlük dizi, hafta içi her gün 13.00’de yayında olacak.

SİYAH İNCİ – STAR TV

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in başrolünde yer aldığı dizi yeni sezonda Perşembe akşamları ekrana gelecek. Ateşböceği isimli yapım ise Pazar gününe alınacaktır.

VER ELİNİ AŞK – KANAL D

Başrollerinde Ali il ve Sevda Erginci’nin yer aldığı dizi her Perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

SEVEN NE YAPMAZ – ATV

Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin kadrosunda yer aldığı heyecanla beklenen dizi her Çarşamba saat 20.00’de izleyici karşısında olacak.

ÇOK YAKINDA BAŞLAYACAK OLAN DİZİLER İSE SÖYLE

Alija
Ali Ekber Cevahir
Anavatan
Avcı
Ayrık Otu
Benim Adım Aşk
Bir Aşk Masalı
Cemal Maruf
Dostum
Fakirler
Feda
Gamlı Baykuş
Gayrimeşru
Geçmişin İntikamı
Gönül Yarası
Kaçak
Kalbimin Sultanı
Kesişen Hayatlar
Klavye Delikanlıları
Ufak Tefek Cinayetler
Leke
Malazgirt
Masum
Mazeretim Var
Ne Seninle Ne Sensiz
Nerdesin Birader
Nemrudun Kızı
Ölümsüz
Sen Anlat Karadeniz
Sevimli Tehlikeli
Son Hatıra
Sonsuza Kadar
Şampiyon
Yarim İstanbul

YENİ SEZONA BAŞLAYACAK OLAN DİZİLERDE YAYIN TARİHİ AÇIKLANANLAR

İsimsizler  – 11 Eylül Pazartesi

Söz – 18 Eylül Pazartesi

Fazilet Hanım ve Kızları – 16 Eylül

Beni Affet – 11 Eylül

Yeni Gelin – 16 Eylül

Yenileri açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.