Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı 8 temmuz 2018

/ 8 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı 8 temmuz 2018

Tv8 kanalında Yetenek Sizsiniz Türkiye Final performansı 8 temmuz 2018 günü yayınlandı. Uzun aradan sonra merak edilen ilizyon gösterisi Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı çok konuşuldu. Peki tüyosu neydi bunu Adem Aslan nasıl yaptı ?

Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı

Herkesi şaşırtan işin hilesini bilmemeniz durumunda bu da yok artık dedirtecek bir adam Adem Aslan performansı çok kritik. Herkes merak ediyor acaba final gösterisinde ne hazırladı. Bundan önceki gösterilerinde hiç tanımadığı adamı kain gibi bilen her şeyini söyleyen adam Adem Aslan 8 temmuz günü gösterisi ile herkesi büyüleyecek. Türkiye’nin en değerli gösteri adamı olarak kabul ediliyor. Gösterilerini bilet karşılığı yapması durumunda kapalı gişe oynayacak bir adam. Dünya çapında izlenecek olan TV8 8 temmuz yayını Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 finalini belirliyor.

Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Gösterisi

Tanıtımı yapılan program ile Acun Ilıcalı başta olmak üzere Ali Taran ve Hülya Avşar son defa koltuklara oturdular. Tozlu sahne temizlenerek perdesi açıldı ve özlediğimiz program bizlere unutamayacağımız bir gece yaşattı. Yüksek maliyetlerin oluşturduğu sahnede en ilginç yarışmacı ilizyon gösterisinin sırlarını açıklamayan Adem Aslan oldu. Sadece sırlarını açıklaması için yüksek fiyat teklifleri alan ilizyonist bu benim kendi gücüm bir hile yok dedi. Resmen kendisine ait bir fan kitlesi oluştu. Yarışmacıyı çok yakından takip edenler bulunuyor.

Yaz aylarında Adem Aslan gösterilerini izlemek isteyenlerin yoğun ilgisi nedeni ile yakın zamanda bilet karşılığı yapılacağını açıkladı. Ancak gösterilerden önce Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı 8 temmuz günü TV8 programında yayınlanacak. Yaklaşık olarak 23:00 gibi ekrana çıkacak olan ilizyonist hakkında detayları tüyoları geldikçe paylaşacağız. Şuan için 2018 Yetenek Sizsiniz Birincisi kim yarışmasına en iyi şekilde hazırlanan yarışmacı dikkat çekiyor. Uzun zaman sonra hayatının en kritik ekranında yapabildiğinin en iyi gösterisini yapmak üzere sahne alacak. Sahneye çıkışı ve özellikle etkileyici ses tonu ile tüyleri diken diken etmeyi başarıyor. Herkes merak içerisinde bekliyor.

2018 Yetenek Sizsiniz Birincisi kim

İş bu sonucunda Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı 8 temmuz 2018 yayınlanması ile birlikte tüm Türkiye sessizce gösteriyi izledi. İlizyoniste açık açık işin sırrı sorulmasına rağmen sırrı yok bu benim doğal gücüm diyerek cevap vermedi. Bu tabi ki doğru değil ancak etkileyici Yetenek Sizsiniz Final Performansları 2018 8 temmuz günü birbiri arkasına yayınlandı. Sizlerin merak ettiği ilizyon hakkında eski Türk ilizyonist Mandrake bizzat yorum yaptı. Yorumları ve görüşlerini alakalı konumuzdan takip ederek okuyabilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Adem Aslan Final Performansı 2018Benzer Konular