Yol Arkadaşım 2 ne kadar izlendi?

/ 25 Ekim 2018 / / yorumsuz
Yol Arkadaşım 2 ne kadar izlendi?

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolleri paylaştığı ve geçtiğimiz yıl yayınlanan komedi filmi Yol Arkadaşım filminin devam filmi Yol Arkadaşım 2’de, Onur ve Şeref hayallerinin peşinden gitmeye çalışırken hayatın gerçekleriyle de karşılaşmaya devam ediyor.  Yol arkadaşım filmi 2.060.866 seyirci tarafından izlenmiş ve çok sevilmişti. Peki Yol Arkadaşım 2 ne kadar izlendi?

 

Yol Arkadaşım 2 Ne Zaman Yayınlanacak?

Yol Arkadaşım ilk filmin konusu şu şekildeydi;

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un başrollerini paylaştığı Yol Arkadaşım, tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref’in yol maceralarını konu ediniyor. Başarısız bir ilaç mümessili olan Onur’un (Oğuzhan Koç) kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e (İbrahim Büyükak) rağmen başarmak. Bir telefon uygulamasıyla tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref’in eğlence ve macera dolu yolculuğu, izleyen herkese kurduğu hayal ile yaşadığı hayat arasındaki farkı sorgulatacak.  Yol arkadaşım Tv’de ilk kez hangi kanalda ?

Yol Arkadaşım 2 filminin konusu;

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolleri paylaştığı komedi filmi Yol Arkadaşım’ın devam filmi Yol Arkadaşım 2’de, Onur ve Şeref hayallerinin peşinden gitmeye çalışırken hayatın gerçekleriyle de karşılaşmaya devam ediyor. Onur ve Şeref bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur’un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur’a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

12 Ekimde vizyona giren Yol Arkadaşım 2 filmi 10 günde 1.199.639 kişi tarafından izlendi.  İlk film toplam 25 hafta vizyonda kalmıştı tahminen ikinci film 2-2.5 milyonu geçecektir diye tahmin edebiliriz.  Hala gitmediyseniz bu eğlenceli filmi sinemada izleme keyfini yaşayın.  Yol Arkadaşım Tv’de ilk kez geçtiğimiz haftalarda Showtv ekranlarına gelmişti.  Yol Arkadaşım 2 Tv’de ilk kez ne zaman yayınlanacak şuan için bir bilgi yok. Yol Arkadaşım 2 hangi kanalda yayınlanacak? Bu konuda geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasına misafir olarak katılan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’a serzenişte bulunmuş ve reklamınızı biz yapıyoruz bizim kanalımızdasınız ama filmi başkasına sattınız diye konuşmuştu.  Yol Arkadaşım 2 büyük ihtimal TV8 ekranlarında olabilir.  Bekleyip göreceğiz.

Yol Arkadaşım 2 Film Müziği Mp3 olan Oğuzkoç Yaradana Yalvartma şarkısı dinlemek istiyorsanız sizin için ekledik. Oğuzhan Koç’un, BKM Müzik etiketiyle yayınlanan “Yol Arkadaşım 2 Film Müziği” albümünde yer alan “Yaradana Yalvartma” isimli şarkısı.

Söz: Kenan Doğulu
Müzik: Ufuk Yıldırım
Düzenleme: Çağrı Telkıvıran
Yönetmen: Bedran Güzel

“Yaradana Yalvartma” şarkı sözleri
Aramıza dağlar düşmanlar yalancılar girdi
Beni sana herkes anlattı o bir şeytandır dedi
İnanamadim ben duyduğumda beni terkettiğini
Sende hiç vicdan yok canım

Aşkımıza gözler yalan sözler kitapsızlar girdi
Seni bana herkes oyunlarla kahretti geçti
Güvenemedin sen hislerinle seni aldattım sandın
Sende hiç insaf yok canım

Yaradana yalvartma yüreğime taş basma
Yaralıyım anla beni sorma düzelirim inşallah
Yaradana yalvartma yüreğime taş basma
Kendimi saldım beni sorma unuturum inşallah