Yol arkadaşım tv’de ilk kez hangi kanalda ?

/ 1 Ekim 2018 / / yorumsuz
Yol arkadaşım tv’de ilk kez hangi kanalda ?

Başrollerinde Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yer aldığı yönetmenliği ise Bedran Güzel’in yaptığı Yol Arkadaşım filmi nihayet televizyon ekranlarına geliyor. Yol arkadaşım tv’de ilk kez  Show tv ekranlarında.  Yol arkadaşım tv’de ilk kez 2 Ekim günü saat 20:00 de Show tvde.

Yol Arkadaşım Filmini izle

Yol Arkadaşım filmi  konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Onur bir firmada ilaç mümessi olarak çalışıyor ama olduça başarısız. Kurban Bayramı’na 3 gün kala 3 hedefi vardır; birincisi Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, ikincisi kovulduğu işini geri kazanmak ve üçüncüsü ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. İkilinin komik maceraları izleyenleri gülme krizine sokuyor.

 

Yol Arkadaşım Filmi Oyuncu Kadrosu ve Rolleri 
Oğuzhan Koç
İbrahim Büyükak
Emre Kınay
Eda Ece
Aslı Bekiroğlu
Bahar Şahin
Muharrem Bayrak
Toygan Avanoğlu

Bildiğiniz gibi Yol Arkadaşım filminin 2. filmide çok yakında vizyona girecek.  İkinci film çıkmadan önce bu iki kafadar ilk filmde neler yapmışlar görmek için TVde ilkkez yayınlanacak olan Yol Arkadaşım filminin senaryosu da İbrahim Büyükak tarafından yazıldı.

Geçtiğimiz sezon 2 milyon 60 bin 866 kişi tarafından izlenen “Yol Arkadaşım”  filminin devamı niteliğindeki ‘Yol Arkadaşım 2’nin çekimleri ise tamamlandı. Ekim ayında vizyona girecek olan filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından bir basın toplantısı düzenleyen İbrahim Büyükak, çıktıkları yolculuğun oldukça zorlu ve heyecanlı olduğunu, “Hem komedi anlamında, hem de aksiyon anlamında ilk filmin üzerine çıkmak istiyorduk. O yüzden de senaryo sürecinden itibaren bu film daha zor geçti. Ortaya çıkan işten çok memnunuz keyifli, komik ve aksiyonlu bir iş oldu. Yorgunluğa değdi diyebilirim” diye konuştu.