Yol Ayrımı Filmi Tv’de İlk Kez Fox Tvde

/ 23 Kasım 2018 / / yorumsuz
Yol Ayrımı Filmi Tv’de İlk Kez Fox Tvde

2017 yapımı Yol Ayrımı Filmi Tv’de ilk kez Fox Tvde yayınlanacak. Başrollerinde Şener Şen, Mert Fırat, Rutkay Aziz, Tilbe Saran  olan ve Yavuz Turgul yönetmenliğindeki Yol Ayrımı Filmi TV’de ilk kez Cuma akşamı saat 20:00 da Fox Tv ekranlarına gelecek. “Bir ormanda yol ikiye ayrıldı ve ben. Ben gittim daha az geçilmişinden ve bütün farkı yaratan bu oldu işte.” Şener Şen’in 7 yıl aradan sonra başrolünü üstlendiği filmde, acımasız bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’nın yaşadığı büyük bir travma sonrası hayatında bir yol ayrımına gelişi anlatılıyor.

Şener Şen Yol Ayrımı izle

Mazhar, hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyültmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar’ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar’ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekânlar bulacak, yolu Nur’un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

 

Türkçe İsmi: Yol Ayrımı

Yapım Yılı: 2017

Tür: Dram

Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncular: Şener Şen, Mert Fırat, Rutkay Aziz, Tilbe Saran

Filmin Özeti: Mazhar Kozanlı (Şener Şen) çok büyük bir tekstil şirketinin sahibidir. İş hayatında son derece profesyonel, ailesine karşı duygusuzluk derecesinde katı bir adam olan Mazhar Bey, babasından kalan bu şirketi oldukça agresif bir politikayla yönetmektedir. Günün birinde geçirdiği trafik kazası hayata bakışını tamamen değiştirir. Ancak başka bir insana dönüşme girişimleri, başta ailesi olmak üzere çok kişiyi karşısına almasına neden olacaktır.Benzer Konular