Yüreğin Kadar Yunanistanlı Yanni Kimdir ?

/ 28 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Yüreğin Kadar Yunanistanlı Yanni Kimdir ?

Yunanistandan gelen yarışmacı Yüreğin Kadar Yunanistanlı Yanni Kimdir ? Gerçek hayattaki mesleği nedir ? Gerçek yaşı ve biyografisine ait geçmişindeki detayları sizlere aktaralım. Türkçeyi de konuşabilen Yanni Kıbrıs’ta kendisinin kazanacağına inanıyor. Zor olsa da ben birinci olacağımı biliyorum dedi.

Şuana kadar 220 müsabaka yapan Yanni’nin lakabı pisko. Şampiyon benim diyen Yunanistanlı Yanni kimdir ? Denizlili Ali ile aynı yaşta olarak rakip takımın en yaşlısı olarak 38 yaşında olduğunu söylüyor. Dünya takımının en yaşlısı olarak Kıbrısta dövüşecek. 77 kilo olan yarışmacının ilk rakibi belli oldu. İlk konuşmasında rahat tavırları dikkat çekti. Yaşından olsa gerek tecrübesinin çok yüksek olduğunu biliyoruz. OFA dünya müsabakalarında da dövüşen sporcu 1 milyon TL’yi almak için Türkiye’den gelen teklifi kabul ederek Kıbrıs’taki hotele yerleşti.

Yunanistanlı Yanni Kimdir

Çok tehlikeli spor olduğu için müsabaka sayısı çok önemlidir. bu güne kadar çıktığı 220 müsabakada hiç nakavt olmadı. Şimdi ise ilk rakibi İskipli Vedat’ın karşısına çıkacak. Yemekte iken kendisini seçtiğinde şaşırmıştı. Röportajında ise buraya müsabakaya çıkmaya geldik. Herkes herkes ile dövüşecek göreceğiz zaten toplam 16 kişiyiz ve sadece iki takımız dedi. Ben Türkiye Yunanistan olarak ayrım yapmıyor ve düşmanlık gütmüyorum dedi. Siz de fark edersiniz ki centilmen sporcu Türkçe’yi de iyi konuşuyor. Takıldığı yerlerde ise İngilizce olarak kendisini ifade ediyor. Kendisinin gerçek mesleği ise itfaiyecidir. Yüreğin Kadar Yunanistanlı Yanni Kimdir  hakkında bildiklerinizi yorumlar kısmından gönderiniz.Benzer Konular