Zeynep inan kimdir ? Can Kırıkları Funda Eryiğit Kim ?

/ 18 Eylül 2018 / / yorumsuz
Zeynep inan kimdir ? Can Kırıkları Funda Eryiğit Kim ?

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Can Kırıkları” dizisi ATV’nin en iddialı projeleri arasında şimdiden yerini aldı. Can kırıkları konusu kısaca 2 kadın polisin dram hikayesini ele alıyor. Dizideki kadın polis komiseri Zeynep inan Kimdir ? Komiser Zeynep karakterini Funda Eryiğit canlandıracak.

Can Kırıkları Komiser Zeynep

Funda Eryiğit tarafından canlandırılacak komiser Zeynep karakteri hakkında birkaç bilgi verelim.  Zeynep İnan 26-27 yaşlarında, güzel, kendine bakan ve modern bir kadın. Baskıcı bir ailede büyüyen Zeynep’in hayatı Leyla’nın Cihan’la evliliğini yaptığı gece mahvoluyor. Her zaman Leyla’yı suçluyor. Yaşadıklarını yok saymış, polis okuluna gitmiş, komiser olmuş. Genç ve başarılı bir savcı olan Kerem ile evli. Yıllar sonra karşılaşacağı Leyla ile bir araya gelecek, suç ortağı olacaklardır. Zeynep inan Kimdir ? sorusu bu şekilde yanıt bulurken size karakteri canlandıran Funda Eryiğit hakkında da birkaç bilgi verelim.

Funda Eryiğit Instagram

Funda Eryiğit 6 Kasım 1984 yılı Hollanda doğumludur, yaşı 33 olmakla birlikte aslen Samsun Çarşambalıdır. İstanbul Kadir Has Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi uluslararası ilişkiler bölümünü kazanmış mezun olduktan sonra ise yine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

İstanbul Devlet Tiyatrosu 2012-2013 sezonunda sahnelediği Sessizlik adlı oyundaki performansıyla 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödüllerinde müzikal/komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Funda Eryiğit ayrıca 17. Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu dalında aday olmuştur.

Funda Eryiğit instagram hesabı fundaery üzerinden paylaşımlardan bulunuyor.  Funda Eryiğit instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. Şuan 169 bin takipçisi bulunuyor.

Dizide Zeynep komiser ile eski arkadaş  yeni suç ortağı Leyla komiser hakkında bilgi almak için Can Kırıkları Dizisi Leyla Akgün Kimdir ? makalemize göz atabilirsiniz. Şimdilik bu kadar .Benzer Konular