Zuhal Topal’la Hasan ve Özgür kimdir?

/ 20 Ocak 2017 / / yorumsuz
Zuhal Topal’la Hasan ve Özgür kimdir?

Star TV ekranlarında izleyicilerin heyecanla takip ettiği izdivaç programı Zuhal Topal’la bugün yeni damat adaylarını ağırladı.

20 Ocak Cuma günü yayınlanan yeni bölümde katılan yeni yarışmacıların kim olduğu ve kime talip oldukları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Angelina’nın Talibi Hasan Kimdir?


27 yaşında olan yakışıklı yarışmacı Eskişehir doğumlu ve orada yaşamaktadır. Tiyatrocu ve oyuncu olan damat adayı Cafe işletmektedir.  Geldiği andan itibaren yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başardı.

Hasan programda Angelina için geldiğini söyledi.  Angelina’nın nasıl bir karar vereceği konusunda detaylar gelecek hafta belli olacak. Ancak çay içmeyi kabul etti.

Zuhal Topal’la Melisa’nın Talibi Özgür Kimdir?

Yeni damat adaylarından olan Özgür, 1989 yılında Malatya’da dünyaya geldi.  Özgür Şengün yaşı 27’dir. Bir anda herkesin beğenisini kazanan damat adayı,  Ataşehir’de bir güzellik merkezi işletmektedir.

 

Ayrıca bazı kliplerde de rol almıştır. Melisa’ya talip olan Özgür’ün nasıl bir cevap alacağı merak ediliyor. Melisa’nın ise nasıl bir karar vereceği hakkında ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.