Zuhal Topalla Sofra’da Yarışmacıları Gülşah, Sevil, Melike, Hülya, Çağla Kimdir?

/ 7 Kasım 2018 / / yorumsuz
Zuhal Topalla Sofra’da Yarışmacıları Gülşah, Sevil, Melike, Hülya, Çağla Kimdir?

Zuhal Topal Yemek Programı fox sofrada programı tüm hızıyla devam ediyor. Zuhal Topalla Sofra’da programında bu haftaki gelinler; Gülşah, Sevil, Melike, Hülya, Çağla olacak. Bu hafta kim birinci olacak oldukça merak konusu. Zuhal Topal Yemek Programı,  Fox Sofrada Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanıyor. Zuhal Topal, gelin ve kaynanaları buluşturuyor ve rekabet kıyasıya oluyor. Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği Zuhal Topal Yemek Programı Saat Kaçta? Program hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta.

 

 

Zuhal Topalla Sofrada Gülşah kimdir? 5 Kasım Yarışmacısı Gülşah Durmuş kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Gülşah

Zuhal Topal’la sofrada Pazartesi yarışmacısı. Gülşah ve Seyhan Durmuş. Gülşah 19 yaşında ve 2 yıllık evli. Anadolu yemeklerinin ustası. Kayınvalidesi Seyhan hanım ise hırslı ve açık sözlü. Gelin Kaynana elele verdi büyük ödüle göz dikti. Gelin Kaynana ikiside Adanalı. İstanbul Çatalca’da yaşayan Gülşah ve Seyhan durmuş bakalım birinci olabilecekmi?

 

 Zuhal Topalla Sofrada Sevil kimdir? 6 Kasım Yarışmacısı Sevil Uzunyayla kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Sevil

Salı günü yarışmacıları, Sevil Değirmenci ve Ayten Uzunyayla. Sevil 33 yaşında 15 senelik evli. Asi ve dediğim dedik birisi. Kaynanası Ayten hanım ise yılların aşçısı. İki mutfak tutkunu kol kola girdiler ve rakiplerine meydan okuyorlar.

 

Zuhal Topalla Sofrada Melike kimdir? 7 Kasım Yarışmacısı Melike Sanin kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Melike

Çarşamba günü yarışmacıları Melike ve Fatma Sanin. Melike 31 yaşında henüz 1 yıllık evli.Her an patlamaya hazır bomba gibi. Kayınvalidesi Fatma hanım ise titizlik ve düzen takıntılı.İkiside çok iddialı.

 

Zuhal Topalla Sofrada Hülya kimdir? 8 Kasım Yarışmacısı Hülya Taşköprü kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Hülya

Perşembe günü yarışmacıları Hülya ve Alime Taşköprü. Hülya 24 yaşında ve 2 yıllık evli. Gerçek bir lezzet tutkunu. Kaynanası Alime hanım ise sivridilli ama aynı zamanda merhametli. İkiside rakiplerine şans tanımıyor ve büyük ödül bizim olacak diyor.

Zuhal Topalla Sofrada Çağla kimdir? 9 Kasım Yarışmacısı Çağla Balatlı kim?

Zuhal Topal’la Sofrada Çağla

Cuma günü yarışmacıları; Çağla ve Fatma Balatlı. Aile yarışmaya İzmir’den katılıyor. Gelin Çağla 27 yaşında ve 2 yıllık evli. Yarışta hızlı mutfakta ise çevik ve hızlı. Kaynanası ile kolkola veren Çağla, İzmir’e boş dönmemeye kararlı.Benzer Konular