Züleyha Bir Zamanlar Çukurova Kimdir ?

/ 29 Eylül 2018 / / yorumsuz
Züleyha Bir Zamanlar Çukurova Kimdir ?

Züleyha Bir Zamanlar Çukurova kimdir ? Züleyha kimdir gerçek adı ne merak ediyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.  Züleyha Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynayan oyuncu Hilal Altınbilek. Züleyha talihin olanca güzelliği verdiği fakat birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı birisi. Parada pulda gözü olmayan Züleyha’nın en büyük hayali ise sevdiği adam olan Yılmaz’la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha’nın hayatını mahvedecek bir karar veriyor. Bu karar ile darmadağın olan Züleyha’nın tek çaresi ise aşkı Yılmaz’la birlikte Adana’ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha’yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır. Bir zamanlar çukurova Züleyha hamile mi ? Yeni bölümlerde hamile olduğunu hissettiren Züleyha kimden hamile sorusunu yeni bölümleri ile ATV ekranlarında devam eden dizide izleyerek öğreneceğiz.

Züleyha Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hilal Altınbilek 21 Ocak 1991 İzmir doğumlu Hilal Altınbilek kaç yaşında derseniz Eylül itibariyle 27 yaşında.  İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini alan genç oyuncu bunun yanında Çağdaş drama topluluğundan ve Ali Haydar Elçığ’dan da oyunculuk eğitimi de aldı. Televizyon dünyasına “Derin Sular” dizisi ile adım atan Hilal Altınbilek, bu dizide Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri

Bir dönem İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile yaşadığı aşk ile magazin haberlerine konu olan Hilal Altınbilek, şu günlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha rolü ile gündem olmaya devam ediyor. 2013 yılında “Karagül” dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaşan Hilal Altınbilek, Karagül dizisinde “Özlem” karakteri ile tanındı.

2018 yılında ünlü senarist ve yönetmen Çağan Irmak tarafından yazılıp yönetilen “Çocuklar Sana Emanet” filminde Engin Akyürek ile başrolde oynayan Hilal Altınbilek boyu 1.68 ve Kilosu 50 kgdir. Hilal Altınbilek burcu Kova burcu olup instagram hesabı hilalltinbilek üzerinden paylaşımlarda bulunmaktadır. Hilal Altınbilek resimleri galerimizden görebilirsiniz.